Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

ماسک موی سر مخصوص رشد موها

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

ماسک موی سر

ماسک موی سر

موهایی که ریخته شده است را می توانید با استفاده از ماسک های گیاهی و مواد گیاهی باز هم رشد دهید و برگردانید، با استفاده از موادی که در خانه دارید می توانید خیلی راحت باعث رشد مجدد موهایتان شوید.

رشد و روش مجدد موهای سر با ماسک های طبیعی و گیاهی

اگر درد آینه نگاه می کنید و می بینید که موهای شما کم پشت شده است و هیچ کاری هم از دست شما بر نمی آید و مدام حسرت می خورید پس بهتر است سریع دست به کار شوید و موها را برگردانید.

روش های گیاهی و طب سنتی بهترین گزینه برای رشد مجدد موها هستند و می توانند باعث پرپشت شدن و تقویت موهای شما شوند. در این مطلب به این روشهای موثر رشد مو اشاره می کنیم.

می توانید باز هم باعث رشد موها و رویش مجدد آنها شوید. این یک شعار یا تبلیغ نیست و یک حقیقت است و می توانید با روش های طب سنتی ریزش مو را درمان کنید. در بیشتر مواقع ریزش مو یک روند طبیعی مربوط به سن افراد است که جزو بیماری های خطرناک هم حساب نمی شود ولی ریزش مو ممکن است باعث نگران افراد شود.

چند روش درمان خانگی برای کنترل کردن ریزش مو و رشد مجدد مو

در این بخش تاپ ناز چند روش درمان ریزش موی سر را با استفاده از درمان های خانگی و طب سنتی به شما می گوییم.

۱٫ شیر نارگیل

روش اول استفاده از شیر نارگیل

۱ عدد ناگریل تازه و یا خشک شده را بشکنید و پوست قهوه ای آن را بشکنید و سپس گوشت ان را بیرون بیاورید. اب نارگیل را بگیرید و میوه تازه نارگیل را در مخلوط کن بریزید و خوب خلوط کنید و سپس ان را با پارچه صاف کنید. این مخلوط را ۵ دقیقه حرارت دهید.

صبر کنید تا خنک شود و سپس درون یک بطری بریزید و در یخچال قرار دهید تا یخ بزند و سپس آن را روی پوست سر و موی خود بمالید. کافی است که آن را ۵ دقیقه روی سر خود ماساژ دهید و پس از ۳۰ تا ۴۵ دقیقه موهای خود را با شامپو و سپس با نرم کننده بشویید و این کار را می توانید ۲ بار در هفته انجام دهید.

 

روش دوم استفاده از شیر نارگیل و عسل

عسل و نارگیل را بخوبی مخلوط کنید، که براحتی در هر مغازه ای پیدا می شوند. مخلوطی از عسل و شیر نارگیل را برای تغذیه موهای آسیب دیده و افزایش رشد مو استفاده کنید. این راه حل باعث جلوگیری از ریزش مو از ریشه مو می شود.

نارگیل تازه و خشک را بشکنید و گوشت آن را از پوسته قهوه ای نارگیل جدا کنید، سپس گوشت را با آب نارگیل مخلوط کنید و مقداری اب هم به آن اضافه کنید و سپس درون یک پارچه صاف کنید و ۵ دقیقه حرارت دخید، سپس بگذارید تا خنک شود، چند قطره عسل را به آن اضافه کنید و این مخلوط را به صورت مستقیم بر روی پوست سر و موی خود بزنید.

پس از ۳۵ دقیقه با شامپوی معمولی و سپس با نرم کننده بشویید و در صورت نیاز به این درمان آن را ۲ بار در هفته انجام دهید.

نکته : شما می توانید مخلوط باقی مانده از شیر نارگیل و عسل را برای استفاده بار بعد در یخچال ذخیره کنید.

 

روش سوم استفاده از شر نارگیل، ماست و آبلیمو

شیر نارگیل را تهیه کنید، یک دبه ماست و آبلیمو را به آن اضافه کنید و سپس بر روی پوست سر وموی خود بزنید. در حدود ۵ دقیقه ماساژ دهید و سپس با آب گرم و نرم کننده بشویید و در صورت نیاز می توانید دو بار در هفته از این روش استفاده کنید.

 

همچنین بخوانید : خواص عالی مخلوط آب نارگیل و عسل برای درمان بیماری ها

 

۲٫ روغن نارگیل:

در ابتدا موهایتان را با آب گرم بشویید. کمی روغن نارگیل را در دستانتان بریزید و سپس روی موای سر و پوست سر بزنید. ۵ دقیقه ماساژ دهید و از یک کلاه دوش یا حوله برای پوشاندن موهای خود استفاده کنید و بعد از ۳۰ دقیقه یا حتی بیشتر، کلاه را برارید و مو را به طورت کامل با شامپو بشویید. این درمان را می توانید ۲ بار در هفته انجام دهید.

نکته : اگر روغن نارگیل شما جامد یا نیمه جاد است قبل از استفاده می توانید آن را گرم کنید.

۳٫ آلوئه ورا:

روش اول استفاده از ژل آلوئه ورا

یک برگ تازه آلوئه ورا را بریده و ژل درون آن را خالی کنید. این ژل را مستقی روی پوست سر خود قرار دهید و پس از ۱ ساعت با یک شامپوی ملایم بشویید. می توانید ۳ بار در هفته این روش را استفاده کنید.

روش دوم استفاده آلوئه ورا و روغن نارگیل

طبق روش قبل ، ژل آلوئه ورا را استخراج کنید، ۲ تا ۳ قاشق غذا خوری روغن نارگیل و ۲ قاشق غذا خوری از این ژل را با هم ترکیب کنیدو به طور کامل بر روی پوست سر و موی خود بمالید و به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید،سپس موهای خود را با کلاه دوش بپوشانید و بعد از ۱ ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را ۲ تا ۳ بار در هفته تکرار کنید.

روش سوم استفاده از آلوئه ورا و عسل

۲ قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا و ۲ قاشق غذا خور یعسل را درون یک کاسه ترکیب کنید و با استفاده از یک قاشق به خوبی هم بزنید و بعد بر روی پوست سر و موهای خود اعمال کنید و با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از ۱ ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را ۲تا ۳ بار در هفته تکرار کنید.

روش چهارم استفاده از آلوئه ورا و روغن زیتون

۲ قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا و ۳ قاشق غذا خوری روغن زیتون را درون یک کاسه بریزید و با استفاده از یک قاشق به خوبی هم بزنید. بعد بر روی پوست سر و موهای خود اعمال کنید و بعد به مدت ۱۰ دقیقه ماساژ دهید و با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از ۱ ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را ۲تا ۳ بار در هفته تکرار کنید.

روش پنجم استفاده از آلوئه ورا و تخم مرغ

۲ عدد تخم مرغ را بشکنید و سفیده های آن را درون یک کاسه بریزید و یک قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا نیز به آن اضافه کنید،آنها را به خوبی هم بزنید بعد بر روی پوست سر و موهای خود اعمال کنید و بعد به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید و با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه با یک شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را ۲تا ۳ بار در هفته تکرار کنید.

همچنین بخوانید : روش ساختن ژل آلوئه ورا در منزل

ماسک موی سر

۴٫چریش:

روش اول استفاده از روغن چرییش

قبل از استفاده ، این روغن را گرم کنید. دو تا سه قطره از این روغن را کف دست هایتان بریزید. و به صورت مستقیم روی مو ها و کف سر خود اعمال کنید. به مدت ۵ دقیقه، به خوبی ماساژ دهید. با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از یک ساعت با آب گرم شستشو دهید.این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید.

نکته:ممکن است که روغن چریش بوی بدی داشته باشد.

روش دوم استفاده از پودر برگ چریش

این پودر را با کمی آب گرم مخلوط کنید تا یک ماسک به دست آید و بعد به صورت مستقیم روی مو ها و کف سر خود اعمال کنید. کمی صبر کنید تا خشک شود. بعد با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در هفته تکرار کنید.

روش سوم استفاده از برگ های چریش تازه خرد شده و آسیاب شده

مقداری برگ چریش را تهیه کنید. به خوبی با آب تمیز کنید و آسیاب کنید. سپس با کمی آب گرم مخلوط کنید تا یک ماسک بدست آید. سپس آن را در تمام پوست سر خود و از ریشه تا ساقه موهایتان بمالید. با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از یک ساعت با شامپوی ملایم شستشو دهید. این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید.

روش چهارم استفاده از برگ های چریش جوشانده شده

۱ مشت برگ های چریش تازه را تهیه کنید و به خوبی با آب بشویید و سپس آنها را در آب بجوشانید. بعد از جوشیدن صبر کنید تا رنگ آب به قهوه ای تیره تغییر کند ، سپس اجازه دهید تا خنک شود و سپس موهایتان را با یک شامپوی ملایم بشویید و بعد از این آب استفاده کنید و دوباره موهایتان را شستشو دهید و بعد اجازه دهید تا موهایتان به صورت طبیعی خشک شود.این درمان را ۲ بار در هفته تکرار کنید.

 

۵٫ ماست:

نصف فنجان ماست را بر روی کف سر و مو های خود به صورت مستقیم اعمال کنید.با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از ۲۰ دقیقه با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید.

 

۶٫ آب پیاز:

روش اول استفاده از پیاز

پوست یک عدد پیاز تازه را بکنید و بعد از شستشو ، به قطعات کوچک برش دهید و سپس آب آنها را بگیرید.سپ آن را بر روی پوست سر و موهایتان اعمال کنید و به آرامی به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید. با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از ۳۰ دقیقه با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید.

روش دوم استفاده از پیاز و آلوئه ورا

۱ قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا و یک قاشق غذا خوری آب پیاز را درون یک کاسه مخلوط کنید.آن را بر روی پوست سر و موهایتان اعمال کنید و به بعد از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه موهایتان را با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید.

روش سوم استفاده از پیاز و روغن زیتون

آب پیاز را درون یک کاسه بریزید و سپس یک قاشق غذا خوری روغن زیتون بهآن اضافه کنید ، ترکیب را به خوبی هم بزنید و سپس روس پوست سر و موهایتان اعمال کنید و به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید،با استفاده از یک کلاه حمام موهای خود را بپوشانید و بعد از یک ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید. این درمان را ۲ تا ۳ بار در هفته تکرار کنید.

همچنین بخوانید : با آبلیمو و پیاز پوست شفاف و زیبا داشته باشید

۷٫چای سبز:

نیم لیتر آب و ۳ عدد چای کیسه ای سبز را تهیه کنید و آنها را به مدت ۵ دقیقه بجوشانید.سپس موهایتان را با استفاده از یک شامپوی ملایم شستشو دهید و بعد از این چای ولرم برای شستشوی آنها برای بار دیگر استفاده کنید.سپس اجازه دهید تا کاملا خشک شود.این درمان را ۲ بار در هفته تکرار کنید.

 

۸٫ ماسک سفیده تخم مرغ:

۲ عدد تخم مرغ تازه را بشکنید و سفیده و زرده آن را جدا کنید،سفیده آن را به طور مستقیم روی پوست سر و موهایتان اعمال کنید و بعد از نیم ساعت با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را ۲ تا ۳بار در هفته تکرار کنید.

نکته: برای موهای چرب فقط از سفیده تخم مرغ و موهای خشک از تخم مرغ کامل استفاده کنید.

 

۹٫ سیب زمینی:

پوست ۲ عدد سیب زمینی متوسط را بکنید ، آنها را برش دهید و آب سیب زمینی را بگیرید بعد به طور مستقیم روی پوست سر و مو هایتان اعمال کنید، به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید ، و با استفاده از یک کلاه حمام موهایتان را بپوشانید. بعد از ۲۰ تا ۲۵ دقیقه با شامپو بشویید و این درمان را هر ۲۰ روز یکبار تکرار کنید.

 

۱۰٫سیر:

۶ تا ۸ عدد سیر را تهیه کنید و آن را به قطعات کوچک برش دهید و بعد آنها را له کنید و با کمی آب مخلوط کنید. سپس آن را به طور مستقیم روی سر و موهای خود بمالید و به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید و بعد از نیم ساعت با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را ۲ بار در هفته تکرار کنید.

نکته:شما میتوانید چند قطره از آب سیب را به شامپو یا نرم کننده خود اضافه کنید و به عنوان شامپوی روزانه ار آن استفاده کنید.

 

۱۱٫آبلیمو:

کمی آبلیمو را بر روی پوست سر خود ماساژ دهید ۱۰ دقیقه کافی است و پس از نیم ساعت با یک سامپوی ملایم و آب ولرم بشویید. این درمان را یک بار در هفته انجام دهید.

نکته : شما می تونید به مخلوط آبلیموی خود کمی روغن نارگیل، روغن زیتون، روغن کرچک یا آلوئه ورا هم اضافه کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

 

۱۲٫ روغن کرچک:

سه قاشق غذاخوری روغن کرچک را مقداری گرم کنید و بر روی مو و پوست سر خود بزنید و به مدت  دقیقه ماساژ دهید و با استفاده از یک کلاه حمام موهای خود را بپوشانید و پس از نیم ساعت با شامپویی مناسب موهای خود را با آب ولرم بشویید. این درمان را می توانید ۲ بار در هفته انجام دهید.

نکته : برای به دست آوردن نتیجه بهتر، شما می توانید روغن کرچک را با مقداری روغن جوجویا، رز ماری و یا درون درخت چای ترکیب کنید.

۱۳٫ گزنه گیاهی مخصوص رویش مجدد موهای ریخته شده

برای استفاده از گزنه برای رشد و پر پشت شدن مو می توانید از این روش ها که در بخش سلامت تاپ ناز گفته ایم استفاده کنید.

روش اول استفاده از دم کرده گزنه

۴۰ گرم از برگ گزنه را در یک لیتر آب جوش بریزید و ۱۰ دقیقه دم کنید. روی موهایتان بزنید و بگذارید از شب تا صبح بماند.

روش دوم استافده از گزنه و الکل

اگر ریشه گزنه را درون الکل شصت درجه بخیسانید، و سپس ۱۵ روز در آفتاب نگهداری کنید و سپس صاف کنید یک مایع بدست می آید که اگر سه قاشق از آن را با آب مخلوط کنید و به سر بزنید از ریزش موی سر جلوگیری می کنید و باعث پر پشت شدن موهای سر می شوید.

روش سوم استفاده از جوشانده گزنه

حدود ۳۰ گرم گزنه را در ۱ لیتر آب بریزید و ۳۰ دقیقه آن را بجوشانید و وقتی که خنک شد آن را روی سر ماسک کنید.

بعضی از عادات خوب و تغییر سبک زندگی برای تقویت مو

 • کاهش نوشیدنی های کافئین دار
 • اجتناب از خوردن هله هوله
 • کاهش و از بین بردن استرس و اضظراب
 • فراهم کردن ویتامین های ضروری برای مراقبت از مو گرم


پرتال تفریحی خبر سیتی


آینه کاری دیوار؛ نحوه آینه کاری دیوارهای منزل و مغازه و زیباتر کردن دیوارها

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

اگر می خواهید منزل و مغازه شما بسیار خاص باشد و به دنبال یک تحول سریع و زیبا در منزل خود باشید می توانید دیوارهای منزل را آینه کاری کنید. این گزینه طراحی داخلی هم مانند موارد دیگر نیاز به دانستن بعضی از نکات را دارد و باید نمونه های اجرا شده را مشاهده کنید تا بتوانید بهترین طرح را انتخاب کنید.

انواع مدل های آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

برای پر کردن دیوارهای خانه خود نمی دانید چه باید بکنید؟ به فکر تغییر حال و هوای دیوارهای منزل هستید؟ یکی از ایده های خوب که این چند وقت بسیار طرفدار پیدا کرده است آینه کاری دیوار است.


آینه کاری دیوارهای خالی، باعث ایجاد تنوع و درخشش و همچنین زرق و برق می شود و باعث می شود که فضا لوکس به نظر برسد. آینه کاری می تواند باعث بزرگتر نشان دادن فضا شود. در فضاهای کوچک نصب آینه می تواند باعث منعکس شدن بیشتر نور هم شود.  با این نوع طراحی جنبه دکوری تری به فضا می بخشید و فضا را از کمبود آثار هنری نجات می دهید. برای آشنایی با مدل ها و نمونه های آینه کاری دیوار این مطلب را بخوانید.


پرتال تفریحی خبر سیتی


قبل از سفر به اروپا از واقعیت های جالب اروپا بدانید..

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

قبل از سفر به اروپا از واقعیت های جالب اروپا بدانید..

تور اسپانیا


اسپانیا چیزی بیشتر از آفتاب و سواحل است. سطح اطلاعات عمومی خودتون رو، با این اطلاعات مفید و حقایق جالب درباره اسپانیا، یک تست بزنید.

احتمالا وقتی که به اسپانیا فکر می کنید، تصویری از گاو بازی، رقص فلامینگو و کارناوال فیستا بدون شک ذهن شما رو پر می کنه. اما واقعا اسپانیا همینه؟ این واقعیت های جالب که قراره در پایین شرحش رو بگیم، اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به تور اسپانیا هستین، بهتون کمک می کنه و اگر قبلا به اسپانیا رفتین، این می تونه بهتون ثابت کنه که شما چقدر این کشور رو شناختین!

 • به طور رسمی، پادشاهی اسپانیا، دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا با مساحت ۵۰۵٫۹۵۵ کیلومتر مربع است، اسپانیا حدود ۸۵ درصد از شبه جزیره ایبرین را پوشش می دهد که با پرتغال مشترک هستند.
 • اسپانیا زمانی، تعدادی قلمرو پادشاهی مجزا با زبان های مختلف بود – که در قرن ۱۵ میلادی پس از ازدواج فردیناند آراگون با ایزابلا کاستیا متحد شد. این پادشاهی ها مبنای بسیاری از مناطق مختلف اسپانیا بود. امروزه، ۱۷ ناحیه مستقل (۱۵ در سرزمین اصلی و جزایر بالئاری و قناری) و دو منطقه مستقل Ceuta و Melilla در شمال آفریقا وجود دارد.
 • اسپانیایی دومین زبان پرطرفدار در جهان است – بیش از ۴۰۶ میلیون نفر در سراسر جهان اسپانیایی صحبت می کنند، البته بعد از چینی ها. حالا در اسپانیا جدا از اینکه زبان اسپانیایی کاستیل زبان رسمی است، در کاتالونیا، کشور باسک و گالیسیا، زبان های منطقه کاتالان، باسک و گالیسی هرکدام زبان رسمی خود را دارند.
 • برهنگی در اسپانیا قانونی است – بعضی ها می گن که بهتره از آب و هوای معتدل مدیترانه ای کشور با تابستان های گرمش، زمستان های ملایم و بارانی و بیش از ۳۰۰۰ ساعت خورشید در سال، اینجوری لذت ببرید. اسپانیا پایین ترین میانگین سنی ازدواج در اروپا تا سال ۲۰۱۵ داشت. در سال ۲۰۱۵ سن قانونی از ۱۴ سالگی به ۱۶ سالگی تغییر پیدا کرد.
 • ششمین کشور بزرگ اروپایی با حدود ۴۷ میلیون نفر جمعیت، که سه چهارم ان در مناطق شهری زندگی می کنند. حدود شش میلیون نفر در مادرید و پنج میلیون نفر در بارسلونا زندگی می کنند – هر دو شهر، ساکنان بیشتری نسبت به کل جمعیت ایرلند و نیوزیلند دارند.
 • اسپانیا دارای بالاترین امید به زندگی در تمام کشورهای عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی است – با امید به زندگی ۸۲ ساله، پس از سوئیس، ایتالیا و ژاپن، و رتبه ۱۵ در جهان است. زنان اسپانیایی بیش از مردان زندگی می کنند: ۸۵ در مقایسه با ۷۹ سال.
 • سازمان ملل متحد اعلام کرده است که تا سال ۲۰۵۰ اسپانیا، پیرترین کشور دنیا خواهد بود. بیش از ۴۰ درصد جمعیت اسپانیا بالای ۶۰ سال هستند.
 • بر اساس مطالعاتی که در سال ۲۰۱۲ در مرکز مطالعات جامعه شناسی اسپانیا صورت گرفت، تنها ۱۳٫۶ درصد از جمعیت اسپانیا در روزهای یکشنبه ها به کلیسا می آیند – در حالیکه حدود ۷۰ درصد از جمعیت اسپانیا کاتولیک هستند.
 • اسپانیا، پادشاهی مشروطه است – پادشاه سابق، خوان کارلوس اول، بعد از اینکه ژنرال فرانکو؛ دیکتاتور راست گرای افراطی؛ در سال ۱۹۷۵درگذشت، به تخت سلطنت رسید. خوان کارلوس اول، یکی از محبوب ترین پادشاهان اروپا بود تا اینکه در سال ۲۰۱۴ به نفع پسر خود، فیلیپ ششم از سلطنت کناره گیری کرد.
 • تنها یک بازرس مالی برای هر ۱،۹۲۸ مالیات دهندگان وجود دارد – در مقایسه با یک نفر برای ۷۲۹ نفر در فرانسه. اقتصاد اسپانیا در رتبه ۱۳ جهان قرار دارد و تولید ناخالص داخلی آن ۱،۳۵۶ میلیارد دلار یا ۹۸۹ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۳ در جدول رده بندی اقتصاد جهان، این مطلب را روشن می کند که یک چهارم تولید ناخالص داخلی از بازار سیاه اسپانیا می آید.
 • در سال ۲۰۱۵، اسپانیا رتبه دوم بیکاری در اروپا را به خود اختصاص داد و سومین رتبه نرخ بیکاری را بین کشورهای عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی با ۲۴٫۲ درصد را دارد، تنها کمی بعد از یونان و آفریقای جنوبی و بالاتر از میانگین کشورهای عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی با ۷٫۳ درصد در سال ۲۰۱۴ است. بیکاری جوانان خیلی افتضاح است: حدود نیمی از ۱۵ تا ۲۴ ساله ها که می توانند کار کنند، بیکار هستند.

————————————————————–

تور ایتالیا

قبل از سفر به اروپا از واقعیت های جالب اروپا بدانید..

کفن تورین، یک تکه از پارچه کتانی است که چهره مردی با بدنی مملو از زخم را نشان می‌دهد که احتمالاً به صلیب کشیده ‌شده باشد، بر روی آن نقش بسته‌ است که گفته می شود، شاید عیسی مسیح پس از او کشته شده است. این کفن در ۴۲۰ سال گذشته در کلیسای جامع San Giovanni در تورین بوده است. در حالی که دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که کفن ۱۲۰۰ سال پیش ساخته شده است، در حالیکه دیگران همچنان بحث می کنند که چه زمانی و چگونه کفن ساخته شده است.

در دهه ۱۹۳۰ و ۴۰، بنیتو موسولینی فاشیست ایتالیایی (۱۹۴۵-۱۸۸۳) تلاش کرد تا کلمات خارجی را از زبان ایتالیایی حذف کند. در فوتبال، «گُل» تبدیل به «Meta» شد و دونالد داک «Paperino» شد. میکی ماوس «Topolino» شد و Goofy به «Pippo» تبدیل شد. در حالی که ممنوعیت دائمی نبود، نام های ایتالیایی باقی می ماند.

در سال ۱۵۸۰، کوزیمو د مدیچی اول اوفیتزی را برای کنترل و مدیریت کمیته‌ها و جلسه‌ها، صنف بازرگانان و صنعتگران و بخش‌های دولتی بنا کرد. اما امروزه این بنا تبدیل به یک موزه هنری شده است. گالرییوفیتی در فلورانس یکی از قدیمی ترین موزه های جهان است و دارای آثار معروف میکل آنژ، بوتیچلی و داوینچی است.

تقریبا ۸۵% ایتالیایی ها کاتولیک های رومی هستند. پروتستان ها، یهودیان و جامعه رو به رشد مسلمانان در ایتالیا در اقلیت هستند.

فوتبال محبوب ترین ورزش در ایتالیا است و استادیوم San Siro معروف در میلان با ظرفیت ۸۵،۰۰۰ نفر است. ایتالیا چهار بار برنده جام جهانی در سال های ۱۹۳۴، ۱۹۳۸، ۱۹۸۲ و ۲۰۰۶ است که از این نظر دومین کشور بعد از برزیل در جام جهانی است.

فوتبال در اواخر دهه ۱۸۰۰ توسط انگلیس به ایتالیایی ها معرفی شد. موسولینی که به قدرت تبلیغاتی فوتبال و تاثیر آن بر مردم پی برده بود، تلاش بسیار زیادی کرد تا میزبان جام جهانی ۱۹۳۴ بشود. ژول ریمه، رئیس وقت فیفا در نقل قولی عنوان کرده بود که جام جهانی ۱۹۳۴ را فیفا برگزار نکرد؛ این جام متعلق به موسولینی بود.

طرفداران فوتبال در ایتالیا، با نام تیفوس شناخته می شوند. طرفداران فوتبال ایتالیا به خاطر رفتارهای پر سر و صدا و عدم مهار آنها شناخته می شوند.

بزرگترین تعطیلات در ایتالیا، کریسمس است. بسیاری از مردم عید کریسمس را با یک ضیافت بزرگ، که شامل غذاهای دریایی می شود، جشن می گیرند. فصل کریسمس در ایتالیا، تا ۶ ژانویه ادامه دارد. اگر می خواهید برای کریسمس همراه با تور ایتالیا باشید، کلیک کنید.

در سال ۱۴۵۴، یک بازی شطرنج در Marostica ایتالیا برگزار شد. در این بازی از انسان بجای مهره های شطرنج استفاده شد. بعد از این سال، این بازی شطرنج هر ساله برگزار می شود.

ایتالیا تا امروز، ۳ بار میزبان بازی های المپیک شده است. بازی های زمستانی سال ۱۹۵۶ در کورتینا دامپتزو، Zuel وDolomite Alps برگزار شد. المپیک تابستانی ۱۹۶۰ در رم برگزار شد. و تورین میزبان المپیک زمستانی ۲۰۰۶ بود.

۳ نویسنده ایتالیایی که به سه فواره هم مشهور هستند، مسلما محبوب ترین نویسنده های ایتالیایی در هر زمانی بودند؛ دانته آلیگیری (۱۲۶۵-۱۳۲۱)، فرانچسکو پترارک (۱۳۰۴-۱۳۷۴)، و جووانی بوکاچیو (۱۳۱۳-۱۳۷۵). کمدی الهی دانته (Divina Commedia) تأثیر زیادی بر ادبیات ایتالیایی داشت و به عنوان پدر زبان ایتالیایی فرض می شود.

نرخ تولد در ایتالیا، در جایگاه دوم کمترین میزان تولید مثل در جهان غرب است. هر دو رهبر سیاسی و کلیسایی ابراز نگرانی کرده و پاداش هایی را برای زوج هایی که بیش از یک کودک دارند، ارائه می دهند.

———————————————————-

تور فرانسه

قبل از سفر به اروپا از واقعیت های جالب اروپا بدانید..

حواستون به امنیت خودتون در فرانسه باشه

چگونه از جرائم هنگام سفر به فرانسه جلوگیری شود

فرانسه در مقایسه با بسیاری از قسمت های اروپا در ارتباط با نرخ جرم و جنایت بسیار امن است. اما، سرقت هنوز هم به عنوان یکی از بالاترین دسته های جنایی آن است. این نکات را برای سفر با خیال راحت بررسی کنید.

نصف جرم و جنایت هایی که در دنیا وجود دارد، در فرانسه اتفاق هم نمی افتد و همین بخش هم بیشتر در پاریس و شهرهای ساحلی مدیترانه ای مارسی و نیس اتفاق می افتد.

در اینجا ما به شما چند تا نکته و راهنمایی درباره امن نگه داشتن خودتون و لوازمتون به شما خواهیم گفت.

جیب برهای پاریس

جایی که گردشگران را جذب می کند، دزدان را جذب می کند.

پاریس که خیلی جاها برای دیدن و رفتن برای کسانی که برای اولین بار به پاریس می آیند، دارد. که در همه این مکان ها دزدها هم هستند.

در اطراف Madeleine، شانزالیزه و Arc de Triomphe، کلیسای Sacre Coeur در منطقه هنرمندان Montemarte، L’Opera، Les Halles و مرکز جورج پمپیدو، بازار دسته دوم فروشان Porte de Clingnancourt و البته هر جایی در نزدیکی ایفل برج و داخل آسانسوری که شما را به بالا می برد، خیلی مراقب باشید.

اگر شما در یک کافه یا رستوران در کنار خیابان هستید، اطمینان حاصل کنید که کیف و وسایل های با ارزش شما در جای امنی قرار دارند. کیف خود را روی پشت صندلی خود قرار ندهید یا کیف پول خود را روی یک میز رها نکنید. این کار، هر دزد فرصت طلب و قاپ زنی رو از کنار شما رد می کنه!

جیب برها در متروهای فرانسه و RER (سیستم حمل ونقل حومه ای ترکیبی در پاریس، فرانسه و حومه آن)

ایستگاه های مترو فرانسه و RER  ها همیشه شلوغ و پر از جمعیت محلی ها و گردشگران هستند. همیشه محکم کیف و کیف پول خودتون رو نگه دارید! روز و شب فرقی نمی کنه!

جیب برها بسیار سازمان یافته، ماهر و زیاد هستند. چطوری میتونید متوجه بشید که کسی که، به سرعت از بغلتون رد می شه یا محکم بهتون می خوره، می تونه یک جیب بر زبل باشه که دنبال کیف پول شماست.

بخشی از روش این جیب برها و دزدها این است که کیف و یا کیف پول شما رو بقاپند و دقیقا قبل از بستن شدن درهای مترو، از اون بیرون بپرند.

پارک های پاریس در شب

پارک های پاریس در روز اصلا شباهتی با همان پارک موقع شب ندارد. باغ های زیبایی که Bois de Boulogne و Bois de Vincennes، زمانی که خورشید غروب می کند، بسیار خطرناک و شوم است.

شب ها، این پارک ها محل فروشندگان مواد مخدر و روسپی ها می شود. اگر می خواهید از شب های پاریس بیشتر لذت ببرید، عاقلانه تر این است که در نقاطی از شهر باشید که جمعیت در آنجا زیاد است و روشنایی دارد.

سرقت بزرگ در فرانسه

حتی خرید در فروشگاه های افسانه پاریس می تواند خطرناک باشد، این خطر فقط مربوط کارت اعتباری شما نیست!

گزارش هایی مبنی بر خرابکاری و سرقت در فروشگاه هایی مانند Printemps (نزدیکترین ایستگاه متروی هاور – Caumartin) و Galleries Lafayette (Metro Chauss’e d’Antin La Fayette) گزارش شده است.

افرادی که کیف پول خود را و یا کارت های اعتباری خودشون رو برای چند لحظه روی میز صندوق دار می گذارند و وقتی سر برمی گردونند، دیگه اونها رو نمی بینند.

سرقت از تاکسی فرودگاه در فرانسه

نوع جدیدی از سرقت بر مبنای گزارش های محلی در سال های اخیر دیده شده است. این یکی ساده است و خیلی بی شرمانه است. دزدها تاکسی هایی را که گردشگران و یا افراد محلی را که از فرودگاه بین المللی شارل دوگل به شهر می برند، مورد هدف قرار می دهند.

ترافیک از یا به فرودگاه در بزرگراه A1، ترافیک بسیار سنگینی دارد. دزدها در کنار این بزرگراه منتظر می مانند تا تاکسی مورد نظر کاملا توقف کند، سپس به سمت تاکسی می روند و شیشه آن را می شکانند و به زور کیف و وسایل مسافران را از آنها می گیرند.

بهتر و ایمن تر این است که شما، کیف هایتان را در صندوق عقب ماشین قرار دهید و یا خیلی بهتر و ارزان تر اینکه از اتوبوس های Air France که امنیت هم دارد، استفاده کنید. /پایان رپورتاژ آگهی/

منبع: تور فرانسه

 


پرتال تفریحی خبر سیتی


عکس پروفایل کریسمس ۲۰۱۹ | متن تبریک کریسمس همراه با ترجمه

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

عکس پروفایل کریسمس ۲۰۱۹

متن تبریک کریسمس همراه با ترجمه

متن تبریک کریسمس همراه با ترجمه

۷May joy and happiness snow on you
May the bells jingle for you
May Santa be extra good to you!
Merry Christmas!
خدا کنه که خوشبختی و شادی همیشه با تو باشه ُ خدا کنه که زنگها همیشه به افتخارت به صدا در بیاد
خدا کنه که بابا نوئل همیشه برات محبت و خوبی بیاره
کریسمس مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

May the good times and treasures of the present
become the golden memories of tomorrow.
Wish you lots of love, joy and happiness.
MERRY CHRISTMAS
خدا کنه که گنج ها و لحظات خوب امروز خاطرات طلایی فردای تو را شکل دهند
برایت ارزوی خوبی ُ خوشبختی و عشق میکنم
کریسمس مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

May your world be filled with warmth and good chear this Holy season, and throughout the year.Wish your christmas be
filled with peace and love. Merry X-mas
خدا کنه دنیات پر از گرما و شادی این ماه مقدس باشه
و در سراسر سال امیدوارم که کریسمسی همراه با عشق و ارامش داشته باشید
کریسمس مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Have an ideal Christmas;
an occasion that is celebrated as a reflection of your values, desires, affections, traditions.
Joyous songs and Christmas cheer…
laughter and friendship to you all year!
کریسمس ایده آلی داشته باشید
موقعیتی که انعکاس محبتها ، علایق ، ارزشها و سنت های شما باشد
شادی کریسمس و آهنگهای محبت امیز و شاد ، خنده و دوستی همگی تقدیم تو باد در تمام سال

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Christmas is a special time of year to remember those who are close to our hearts!
Christmas Day with mirth and pleasure, comes again with wondrous pleasure!
کریسمس زمان خاصی از سال است
تا کسانی را که به قلب های ما نزدیکترند را به یاد آوریم
روزهای توام با شادی و خوشبختی
کریسمس یک بار دیگر همراه با سعادت در حال امدن است

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

May your days be bright, and your heart be light!
May this glorious day of our Savior’s birth
resound with hope and peace on earth!
Merry Christmas!
خدا کنه که همیشه روزها قلبت روشن و پرنور باشد
خدا کنه که این روز زرین و تولد این منجی زندگی زمین را پر از صلح و امید کند
کریسمس مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

HAPPY NEW YEAR
Receive my simple gift of LOVE
Wrapped with SINCERITY
Tied with CARE &
Sealed with BLESSINGS
2 Keep u HAPPY & SAFE all the life long.
سال نو مبارک
هدیه کوچک من عشق است که با ارادت پیچیده شده و با توجه دور آن را با نخ پیچیده ام
و مهر ان را نعمتها و حمایت های الهی قرار دادم
باشد که در طول عمرت شاد و در امان باشی

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

The proper behavior all through the
holiday season is to be drunk. This
drunkenness culminates on New Year’s
Eve, when you get so drunk you kiss the
person you’re married to.
در طول این تعطیلی مناسبترین و به جا ترین کارها
مست بودن است (عاشق بودن( این مستی در جشن سال نو بدین گونه پایان میابد و کامل میشود و آن زمانی است که معشوقه
خود را میبوسی

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Ur friendship is a glowing ember through the yr n each december frm its warm n livin spark v kindle flame against da dark
n with its shining radiance light our tree of faith on Christmas night
دوستی با تو همچون چوب سرخ مشعلی میماند که تمام سال را روشن مینماید
هر سال در ماه دسامبر از گرمای این شعله ها تاریکی را روشن مینماییم
و از تشعشعات نورانی آن درخت ایمان خود را در شب کریسمس روشن میکنیم

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

In this Christmas,
In the daytime if sun shin so shall Ur espectation come true,
At night when moon comes out so shall U recieve blesses,
then if rain fall so shall it going to carry all ur problem away from U!
Happy Christmas!!!
در این کریسمس در طول روز و در زمانی که آفتاب میتابد
آرزوهای تو محقق خواهد شد
و در شب زمانی که ماه بیرون بیاید ، تو نعمتهای زیادی را دریافت میکنی
و با بارش باران مشکلات تو نیز از بین خواهد رفت
کریسمس مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Joy resounds in the hearts of those who believe in the miracle of Christmas!
Wishing you all the peace, joy, and love of the season! Season’s greetings!
خوشبختی قلب های آنهایی را که به معجزه کریسمس اعتقاد دارند پر خواهد کرد
برای تو ارزوی خوشبختی ، عشق و صلح میکنم
با ارزوی بهترین ها در این تعطیلات برای شما

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

No Greeting Card To Give..
No Sweet Flowers To Send..
No Cute Graphics To Forward..
Just
A LOVING HEART
Saying
“HAPPY X’MAS
هیچ کارت تبریکی بهت نمیدم
هیچ گل قشنگی نمیفرستم
هیچ نقاشی جالبی نمیفرستم
تنها چیزی که دارم قلب عاشقی است که میگوید
کریسمس مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Before the sun sets in this year, before the memories fade, before the networks get jammed…..Wish u and ur family
Happy New Year 2013.
قبل از اینکه آفتاب امسال غروب کند
قبل از اینکه خاطرات کم رنگ شوند
قبل از اینکه شبکه ها عید را اعلام کنند
برای تو و خانواده ات آرزوی سالی توام با خوشبختی دارم
سال ۲۰۱۴ مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

My wishes for you, Great start for Jan, Love for Feb, Peace for March, No worries for April, Fun for May, Joy for June to
Nov, Happiness for Dec, Have a lucky and wonderful New Year 2013
ارزوی من برای تو ، آغازی باشکوه در ژانویه ، عشق در فوریه ، صلح و آرامش در مارس ، نداشتن نگرانی و دغدغه در آوریل ،
خوشبختی در می، شادی در ژوئن و نوامبر و خوشبختی در دسامبر میباشد
سالی پر از شانس و موفقیت برای تو آرزومندم

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

With all the Rose’s Perfume
& with all the lights in the world
& with all the children Smiles…
I Wish U that your all dreams comes True..
*HAPPY NEW YEAR 2014*
باشد که تمام گل های سرخ خوش بو باشند
دنیا روشن باشد و از تیرگی ها بدور و بچه ها لبخند بر لب داشته باشند
امیدوارم که تمام آرزوهایت به حقیقت بپیوندند
سال نو مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Wish You A…Great, Prosperous, Blissful, Healthy, Bright, Delightful,
Mind Blowing, sweaty & Energetic, Terrific & Extremely …happy, very HAPPY NEW YEAR 2014.
با آرزوی سالی عالی توام با خوشبختی ، شادی ، صحت ، سلامت ، مسرت ، هیجان انگیر ، شیرین ، پر انرژی و عالی برای شما
سال نو خیلی خیلی مبارک !

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Merry Christmas, Enjoy New Year, Happy Easter, Spooky Halloween & Happy Birthday. Now bug off and don’t annoy me
for the next 12 months!!!!
کریسمس مبارک ، از سال نو لذت ببرید
شب سال نو مبارک
همینطور هالووین ترسناک و عجیب و غریب هم مبارک باشد همانند تولد تو !
حالا شرّت رو کم کن و دیگه منو برای ۱۲ ماه آینده اذیت نکن !

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

I Wish in 2014 God gives You…
۱۲ Month of Happiness,
52 Weeks of Fun,
365 Days Success,
8760 Hours Good Health,
52600 Minutes Good Luck,
3153600 Seconds of Joy…and that’s all!
امیدوارم که در سال ۲۰۱۴ خداوند ۱۲ ماه خوشبختی
۵۲ هفته شادی
۳۶۵ روز موفقیت
۸۷۶۰ ساعت سلامتی
۵۲۶۰۰ دقیقه خوش شانسی
۳۱۵۳۶۰۰ ثانیه لذت به شما عنایت فرماید

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Fill ur life with Happiness & Bright Cheer,
Bring to u Joy and Prosperity for the whole Year,
And it’s my New Year wish 4u Dear…
Wish u a VERY HAPPY NEW YEAR.
آرزوی من برای عزیز این است که زندگی پر از خوشبختی
و روشنایی باشد و این خوشبختی و شادی در طول سال نصیب تو گردد
سال نو خیلی خیلی مبارک !

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Memorable moment r celebrate together,
U r my best friend for now & forever,
Make me Miss U even more this New Year,
Hope this 2014 bring Happiness for you Dear.
لحظات به یاد ماندنی ما دور هم گرد میآید
تو دوست خوب من هستی برای اکنون و همیشه
کاری کن که امسال نیز ، دلتنگ تو شوم و سال ۲۰۱۴ عزیزم ، سالی توام با خوشبختی برای تو باشد

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

New Year begins, let us pray, that it will be a year with new Peace, New Happiness, and abundance of new friends,,God
bless you through out the new Year.
سال جدید شروع شد و بیایید همگی دعا کنیم که سال جدید ، سالی همراه با صلح ، خوشبختی ، کثرت دوستان جدید باشد
خداوند در طول سال به شما توفق عنایت فرماید

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

In Year 2014 may God…would be your Best Friend, He Loves you Deeper, always Bless on You ,God Always Guide You &
Carry you…Happy New Year 2014..
در سال ۲۰۱۴ خداوند بهترین دوست شما باشد
او تو را عمیق تر دوست خواهد داشت
همیشه به شما توفیق بدهد ، خداوند همیشه هدایتت کند و پشت و پناهت باشد
سال ۲۰۱۴ مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

In ‘The Universal Bank of God’…
God stores his blessings & deposited 365 days full of love, faith & happiness for you…
So, Enjoy spending…
Happy New Year.
در بانک جهانی خداوند ، خداوند نصیحت هایش را برایت ذخیره کند و ۳۶۵ روز مملو از عشق ، پیمان و خوشبختی برایت سپرده گذاری
کند
بنابر این از خرج کردتان لذت ببرید ، سال نو مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

You know God arrange for you..
12 Months of Love,
52 Weeks Non Stop Fun,
& 365 days of Happiness.
So when you Mixed them all..
You will found a Very Happy Year! & I think it’s 2014 My Dear
میدونی خدا برای تو ۱۲ ماه عشق
۵۲ هفته شادی بی وقفه
۳۶۵ روز خوشبختی فراهم کرده
بنا بر این وقتی همه رو باهم مخلوط میکنی یک سال خیلی شاد خواهی داشت که فکر کنم ۲۰۱۴ باشد عزیزم

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Wish You A…Great, Prosperous, Blissful, Healthy, Bright, Delightful, Mind Blowing, Energetic, Terrific & Extremely …HAPPY
NEW YEAR 2014.
امیدوارم سال ۲۰۱۳ برای شما سالی سرشار از خوشی ، کامیابی ، سعادتمندی ، سلامتی ، روشنی ، شوق ، اعجاب ، انرژی و
شادمانی باشد
سال ۲۰۱۴ مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

With all the Rose’s Perfume & with all the lights in the world & with all the children’s Smiles…I Wish U that ur all dreams
comes True..*HAPPY NEW YEAR 2013*
با عطر تمام رزها با تمام روشنایی های دنیا و خنده همه بچه ها ، امیدوارم تمام آرزوهایت براورده شود
سال جدید مبارک

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

The Old Year has gone. Let the dead past bury its own dead. The New Year has taken possession of the clock of time. All
hail the duties and possibilities of the coming twelve months! HAPPY NEW YEAR!!!!!
سال کهنه رخت بر بسته است بگذار این گذشته محجور درگذشتگان خود را به خاک بسپارد ، سال جدید ساعت زمان را به کمک خود
در آورده است ، همگی اغوش خود را بر روی تکالیف و احتمالات این ۱۲ ماه پیش رو بگشاییم

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

Lets welcome the year which is fresh and new,
Lets cherish each moment it beholds,
Lets celebrate this blissful New year.
بیا به سالی که جدید و تازه است خوش امد بگوییم
بیایید لحظه هایش را قدر بدانیم
بیاییم سالی پر از نشاط را جشن بگیریم

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

When the mid-nite bell rings tonight…
Let it signify new and better things for you,
let it signify a realisation of all things you wish for,
Let it signify a year of courage and believes,
Wishing you a very…very…very prosperious 2014.
امشب که ناقوس نیمه شب به صدا در آمد بگذار نوید بخش احوال جدید ، و عبرتی برای باشد
بگذار هرآنچه که آرزویش را داری تحقق بخشد
بگذار حکایتگر سالی سرشار از شهامت و باور ها باشد
برایت سالی مالامال از بهروزی آرزومندم

متن انگلیسی تبریک کریسمس

اس ام اس جدید کریسمس, اس ام اس های تبریک کریسمس

New Year’s Day: Now is the accepted time to make your regular annual good resolutions. Next week you can begin paving
hell with them as usual.
روز سال نو زمان مناسبی برای اتخاذ تصمیمات خوب سالیانه است
با این تصمیماتی که الان میگیری ، راه را برای باقی سال هموار میکنی .

عکس های پروفایل کریسمس سال ۲۰۱۹

عکس پروفایل کریسمس 2019

تبریک کریسمس

عکس پروفایل کریسمس 2019

عکس های کریسمس

عکس پروفایل کریسمس 2019

تبریک سال نوی مسیحی

عکس پروفایل کریسمس 2019

عکس های تبریک سال ۲۰۱۹ میلادی

عکس پروفایل کریسمس 2019

عکس کریسمس

عکس پروفایل کریسمس 2019

اس ام اس و متن تبریک سال نوی میلادی

عکس پروفایل کریسمس 2019

تبریک کریسمس امسال

عکس پروفایل کریسمس 2019

جملات تبریک سال نوی میلادی

عکس پروفایل کریسمس 2019

سال نوی مسیحی مبارک

عکس پروفایل کریسمس 2019

سال نو مبارک

عکس پروفایل کریسمس 2019

عکس نوشته تبریک سال نوی میلادی

عکس پروفایل کریسمس 2019

Happy New Year

عکس پروفایل کریسمس 2019

زیباترین عکس پروفایل تبریک سال نوی مسیحی

عکس پروفایل کریسمس 2019

عکس پروفایل و عکس نوشته تبریک میلاد مسیح

عکس پروفایل کریسمس 2019

عکس پروفایل تبریک کریسمس

عکس پروفایل کریسمس 2019

هپی نیو یر

عکس پروفایل کریسمس 2019

عکس نوشته های زیبای تبریک سال نوی میلادی

عکس پروفایل کریسمس 2019


پرتال تفریحی خبر سیتی


آموزش و طرز تهیه آش اسفناج با گوشت قلقلی

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

آش اسفناج با گوشت قلقلی

آموزش پخت آش اسفناج با گوشت قلقلی خوشمزه

آش یکی از غذاهای خوشمزه و پرطرفدار در ایران است. در ایران هم انواع آش پخته می شود. در این مطلب طرز تهیه آش اسفناج با گوشت قلقلی را به شما آموزش می دهیم که بسیار خوشمزه است.

 

مواد لازم برای تهیه آش اسفناج با گوشت قلقلی

 • پیاز ۱ عدد
 • گوشت چرخ کرده ۲۰۰ گرم
 • اسفناج ۴۰۰ گرم
 • برنج خام نصف پیمانه
 • رشته ۷۰ گرم
 • اب ۲ لیتر
 • کشک، پیاز داغ و سیر داغ به مقدار لازم
همچنین بخوانید : آش رشته

طرز تهیه آش اسفناج خوشمزه با گوشت قلقلی

آب را با برنجی که شسته اید درون قابلمه بزرگ بریزید و صبر کنید تا برنج خوب پخته شود و له شود و لعاب بیندازد.

وقتی برنج نرم شد، ۱ تا ۲ قاشق غذاخوری سیر داغ را به آن اضافه کنید.

یک عدد پیاز را رنده کنید و آب آن را بگیرید. حالا گوشت چرخ کردهف نمک، پیاز و فلفل را درون یک کاسه خوب با هم ورز دهید و گوشت های قلقلی کوچک ایجاد کنید.

گوشت های قلقلی را به قابلمه اضافه کنید و بگذارید حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه خودشان را بگیرند.

اسفناج ها را خرد کنید و به موادی که داریم اضافه کنید. بهتر است افناج درون آش را درشت خرد کنید تا ظاهر آن بهتر شود.

سپس به مقداری که دوست دارید به آش کشک هم اضافه نمایید و صبر کنید تا آش خوب جا بیفتد.

وقتی سبزی پخت، رشته را اضافه کنید و آش را خوب به هم بزنید تا رشته ها به هم نچسبند.

صبر کنید تا رشته خوب پخته و ضخیم شوند.

در آخر هم به آش نعنا داغ اضافه کنید، فلفل و نمک را هم بررسی کنید و اگر لازم است اضافه کنید.

همچنین بخوانید : طرز تهیه آش ماش یزدی


پرتال تفریحی خبر سیتی


برای رنگ پوست شما کدام رنگ ابرو مناسب است؟

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

انتخاب رنگ ابرو

وقتی رنگ موی خود را تغییر می دهید باید رنگ ابرو را هم تغییر دهید اما اینکه چه تناژ رنگی به رنگ پوست صورت شما می آید هم مهم است و باید بهترین رنگ ابرو را انتخاب کنید تا چهره شما تناسب داشته باشد.

انتخاب رنگ ابرو با توجه به رنگ پوست صورت

رنگ کردن ابرو می تواند بسیار چهره شما را تغییر دهد و باعث شود چهره شما زیباتر شود به شرطی که بتوانید رنگ ابرویی را انتخاب کنید که با رنگ پوست صورت شما همخوانی داشته باشد، برای انتخاب رنگ ابروی خود باید رنگ پوست را در نظر بگیرید و متناسب با رنگ پوست خود رنگ ابرو را انتخاب کنید.

اگر رنگ ابرو را بدرستی انتخاب نکنید باعث می شود که در چهره شما ناهماهنگی ایجاد شود، اگر نمی دانید که چه رنگ ابرویی برای شما و رنگ پوست شما مناسب است در این بخش از تاپ ناز همراه ما باشید تا شما را رهنمایی کنیم.

راهنمای انتخاب بهترین رنگ ابرو

اگر موهای خود را رنگ کرده اید و نمی دانید بهترین رنگ برای ابرو کدام است شما باید در این شرایط رنگ پوست خود را هم در نظر بگیرید زیرا این رنگ پوست است که مشخص می کند که کدام  رنگ ابرو برای شما بهتر است.

انتخاب رنگ ابرو

انتخاب رنگ ابروی خوب برای شما

خانم هایی که پوست سفید و رشون دارند بهتر است رنگ ابروهایشان فقط یک درجه روشن تر از رنگ موهایشان باشد یعنی موهایتان هر رنکی که است باید رنگ ابروی شما یک درجه از آن روشن تر باشد.

زنانی که پوست سبزه و تیر دارند باید رنگ ابروهایشان روشن باشد تا چهره بازتری داشته باشند، به همین دلیل بهتر است از رنگ موی روشن استفاده شود تا با رنگ ابرو و رنگ پوست هماهنگ باشد.

پوست چه تیره باشد و چه روشن باشد اگر رنگ موهای شما شرابی است بهترین کار این است که ابروهای خود را تیره کنید، تا چهره شما بسیار زیباتر شود.

همچنین بخوانید : نحوه انتخاب رنگ مو در مردان با توجه به رنگ پوست


پرتال تفریحی خبر سیتی


افسردگی پس از آمیزش جنسی

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

افسردگی پس از رابطه جنسی

بعضی از افراد، چه زن و چه مرد ممکن است پس از انجام رابطه جنسی دچار افسردگی پس از سکس شوند که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد. اما راه درمان چیست؟

افسردگی پس از رابطه جنسی

در مطالعه جدید که توسط نشریه Journal of Sex & Marital Therapy  انجام شده است گفته شده که : خانم ها بعد از رابطه جنسی جای اینکه حس خوبی داشته باشند، احساس افسردگی می کنند که این حس فقط خاص زن ها نیست و مردها هم این حس را تجربه می کنند. این حالت غم و اندوه، افسردگی بعد از رابطه جنسی است.

درگذشته تصور می شد که این تجربه فقط مربوط به خانم ها است و تحقیقات علمی شواهدی پیدا نکرده بود که مردها هم دچار این حالت می شوند. در مطالعه جدید که توسط محققان دانشگاه کوئینزلند استرالیا روی مردهای استرالیایی صورت گرفت، حدود ۴۱ درصد از افراد شرکت کننده، در طی ۴ هفته قبل از انجام مطالعه و بررسی، افسردگی بعد از رابطه جنسی را تجربه کردند.

۴ درصد از این افراد گفتند که همیشه پس از سکس دچار افسردگی می شوند. بعضی از احساساتی که این مردها گزارش کردند نوعی احساس بی انگیزه بودن و پوچی بود. بیشتر آنها در این مورد چنین گفتند : دوست ندارم بعد از سکس کسی مرا لمس کند و دلم می خواهد که تنها باشم. حس نارضایتی و آزردگی و بیقراری می کنم. فقط می خواهم تنها باشم و هیچ کاری انجام ندهم.

این جملات شاید برای شما هم آشنا باشند. با یک روانشناس بالینی و سکسولوژیست در مورد افسردگی پس از رابطه جنسی صحبت کردیم و هر چیزی را که لازم است در مورد افسردگی بعد از رابطه جنسی بدانید او برای شما می گوید.

 

افسردگی پس از رابطه جنسی دقیقا یعنی چه؟

احتمالا انتظار داریم که پس از رابطه جنسی حس سر حال بودن داشته باشیم و بسیار پر انرژی باشم. اما عده از افراد این چنین حس ها را ندارند، یعنی پس از سکس ممکن است آشفته، بد اخلاق، پمضطرب، افسرده و بسیار غمگین شوند. این اتفاق ارتباطی با احساس خیالی در مورد کیفیت رضایت از رابطه جنسی ندارند.

هیجانات فرد به روش منفی و بدی در او جاری می شوند و او تعجب می کند که چرا پس از رابطه جنسی تا این حد حس بدی دارد، و نمی تواند دلیلی برای این احساس پیدا کند.

همچنین بخوانید : چرا زنان هنگام رابطه جنسی تاریکی را دوست دارند؟!

علا‌ئم افسردگی پس از آمیزش جنسی چیست؟ 

علائم اولیه شامل احساس افسردگی می‌شود؛ یک واکنش هیجانی منفی که به دنبال ارگاسم ایجاد شده و هیچ دلیل خاصی نمی‌توان برای این حس بد و ناخوشایند پیدا کرد. ممکن است این حس تا چند روز بعد از رابطه جنسی نیز ادامه داشته باشد.

افسردگی پس از رابطه جنسی

دلیل افسردگی پس از آمیزش چیست؟ 

هر چند طبق تحقیقات به نظر می‌‌رسد بیشتر زنها دچار افسردگی بعد از رابطه جنسی می‌شوند، اما واقعیت این است که مردها نیز دچار چنین حالتی می‌شوند. دلایل واقعی هنوز شناخته شده نیستند. اما به نظر می‌رسد فرارسان‌های عصبی در ناحیه‌ای از مغز که مسئول تاثیر احساس خوب است، آنطوری که انتظار می‌‌رود، عملکرد طبیعی ندارند. سابقه‌ی مورد تجاوز قرار گرفتن در دوران کودکی ممکن است در برانگیختن این احساسات منفی نقش داشته باشند و خاطرات بد گذشته را یادآوری کنند.

به گفته‌ی سرپرست تحقیقات اگر قرار باشد چیزهایی را که در مورد افسردگی پس از رابطه جنسی در زنان می‌دانیم ملاک قرار دهیم، باید یک مدل زیستی – روانی – اجتماعی را فرض کنیم، چون طیفی از فاکتورها این میان وجود دارند که شامل زمینه‌ی ژنتیکی، فاکتورهای هورمونی احتمالی و پتانسیل آنها و فاکتورهای روانی – اجتماعی می‌شوند که ما هنوز آنها را نمی‌شناسیم.

همچنین بخوانید : این کارها را در حین رابطه جنسی انجام ندهید

آیا این احساس ارتباطی با زندگی جنسی یا شریک جنسی‌تان دارد؟ 

به نظر نمی‌رسد چنین ارتباطی وجود داشته باشد اما گاهی مسئله، پیچیده‌تر از این حرفهاست. این واقعیت که شما بعد ازرابطه جنسی احساس افسردگی و اندوه می‌کنید نمی‌تواند ارتباط مستقیمی با احساس شما نسبت به شریک جنسی‌تان داشته باشد، مگر اینکه بتوانید دلایل خاصی را مرتبط با شریک جنسی‌تان پیدا کنید که در آن زمان باعث احساس ناراحتی شما شده باشد.

احساس ناخوشایند بعد از ارضای جنسی، فراتر از صرفا ناامیدی و دردناک‌تر از احساس خجالت و شرمندگی است. این مشکل یک بیماریست که نیاز به مداخلات درمانی دارد.

 

در مورد این مشکل چگونه با همسرم حرف بزنم؟ 

درست مانند هر مشکل دیگری در رابطه جنسی باید همسرتان را در جریان قرار دهید. اگر او بعد از رابطه جنسی، افسرده و غمگین ببیند فورا تصور می‌کند در رابطه‌ی جنسی با او مشکلی دارید، از او راضی نیستید و یا او به قدر کافی برای‌تان خوب نیست. حتی اگر سعی کنید احساس منفی‌تان را پنهان کنید او باز هم ناراحتی شما را می‌بیند و پیش خودش قضاوت‌هایی خواهد کرد. همه‌ی اینها منجر به اختلاف شده و شرایط را بدتر می‌کند.

پس با همسرتان در مورد احساس‌تان حرف بزنید و به او این اطمینان را بدهید که احساس بد شما هیچ ارتباطی با کیفیت رابطه جنسی‌تان و احساس شما نسبت به او ندارد. از او بخواهید از شما حمایت کند و با هم به یک سکسولوژیست مراجعه کنید تا او در بیرون آمدن از این شرایط کمک‌تان کند.

 

اگر همسرم من را درک نکرد چطور؟ 

شرایط خیلی سختی خواهد بود اگر همسر نتواند یا نخواهد موقعیت را درک کند. درک کردن یا درک نکردن همسرتان می‌تواند به مسائل روحی و عاطفی بین شما و بلوغ هیجانی او ارتباط داشته باشد. اگر همسرتان تمایلی به همدلی و درک مشکل شما نداشته باشد، رابطه‌تان به خطر خواهد افتاد چون درک و حمایتی وجود نخواهد داشت.

افسردگی بعد از رابطه جنسی این پتانسیل را دارد که نه تنها موجب استرس خود ِ فرد بلکه باعث رنج و ناراحتی همسرش نیز بشود. زیرا بوسه، نوازش و گفتگو بعد از رابطه جنسی برای تقویت صمیمیت و ایجاد پیوند عاطفی ضروری‌اند.

حس منفی این مشکل این پتانسیل را دارد که پروسه‌های مهم رابطه زناشویی را مختل کرده و موجب اختلاف‌های گسترده در درون رابطه شود.

خوشبختانه مطالعه‌ی دیگری در سال ۲۰۱۵ روی زنان دچار مشکل افسردگی بعد از رابطه جنسی انجام شد دریافت هیچ ارتباطی میان افسردگی بعد از رابطه جنسی و میزان صمیمیت در رابطه‌شان وجود نداشته است.

 

برای این احساس ناخوشایندم چه می‌توانم بکنم؟ 

این کشل طوری نیست که اگر کاری نکنید به مرور زمان برطرف شود. نادیده گرفتن علائم آن می تواند مشکل را بدتر هم بکند، زیرا باعث اضطراب پبش از دخول و نگرانی از بابت هیجانات احتمالی پس از آن خواهد شد.

به متخصص جنسی مراجعه کنید تا اگر نیازی به دارو دارید بتوانید برای اختلال خلقی برای شما دارو تجویز کند. اگر هم لازم باشد ممکن است در کنار دارو درمانی، تحت مشاوره هم قرار بگیرید زیرا شاید خود دارو عوارضی داشته باشد که باعث اختلال در آمیزش جنسی شود.

 


پرتال تفریحی خبر سیتی


آناهیتا همتی | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش و ازدواج وی

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

آناهیتا همتی

بیوگرافی آناهیتا همتی

آناهیتا همتی بازیگر سینما و تلوزیون و تئاتر متولد ۱ مرداد سال ۱۳۵۲ در شهر تهران است. آناهیتا همتی به دلیل ماموریت های پدرش در شهرهای خرم آباد و لنگرود هم زندگی کرده است. او دیپلم رشته علوم تجربی دارد و در اکباتان تهران زندگی کرده است.

آناهیتا همتی

شروع فعالیت بازیگری

آناهیتا نخستین بار در پاییز سال ۱۳۷۲ در نمایش تنبور نواز به نویسندگی محمد رحمانیان فعالیت بازیگری را شروع کرد. بعد از چند کار تئاتر برای تست سریال دبیرستان خضرا به دفتر خواجویی کارگردان رفته و قبول شده است و با همین سریال سال ۱۳۷۳ وارد قاب تلویزیون شد.

آناهیتا همتی

نخستین فیلم و سریال او

نخستین فیلم او افسانه پوپک طلایی ساخته خسرو شاجعی بود که در سال ۱۳۷۶ ساخته شد و به نمایش گذاشته شد.

آناهیتا همتی به دلیل بازی در سریال خانه به دوش در سال ۱۳۸۳ به کارگردانی رضا عطران بسیار مشهور شد.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی و همسرش 

آناهیتا همتی ۴۵ ساله هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، می گوید تابحال فرد ایده الم را پیدا نکردم.

آناهیتا همتی

راز جوانی آناهیتا همتی

آناهیتا همتی با وجود داشتن ۴۵ سال سن ولی چهره اش جوان نشان می دهد که او می گوید به دلیل دوچرخه سواری، برنامه غذایی خوب و استفاده از روغن زیتون و هستنه انگور جوان مانده ام.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی در کنار آزاده زارعی

آناهیتا همتی

عکس آناهیتا همتی

آناهیتا همتی

عکس آناهیتا همتی در کنار شهره سلطانی و مریم امیرجلالی

همچنبن بخوانید : بیوگرافی آنا نعمتی


پرتال تفریحی خبر سیتی


بیوگرافی آناهیتا افشار؛ عکس های خانوادگی آناهیتا افشار و همسرش و زندگی شخصی

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

آناهیتا افشار

بیوگرافی آناهیتا افشار

آناهیتا افشار بازیگر ایرانی متولد ۷ مرداد سال ۱۳۶۵ در شهر تهران است. رشته تحصیلی او نقاشی بود و از سن ۱۱ سالگی حضور در تئاتر را تجربه کرده است.

آناهیتا افشار

شروع فعالیت حرفه ای

او فعالیت حرفه ایش را تلویزیون در سال ۱۳۸۴ با بازی در سریال متهم گریخت شروع کرد و با بازی در سریال سه در چهار بسیار مشهور شد.

آناهیتا افشار

عکس آناهیتا افشار در کنار سحر دولتشاهی

نخستین فیلم آناهیتا افشار

نخستین کار سینمایی او بازی در فیلم طاووس های بی پر در سال ۱۳۸۷ بود. او در سریال سایه بان به کارگردانی برادران محمودی در نقش مژده دختر دایی خسرو ایفای نقش کرد.

آناهیتا افشار

ازدواج و همسرش

آناهیتا افشار ازدواج کرده است و متاهل است. اطلاعات بیشتری در مورد فرزند و همسر او منتشر نشده است. البته عکس های از او در کنار مهرداد صدیقیان و محمدرضا غفاری منتشر شده است که این عکس ها مربوط به همکاری های مشترک آنها می باشد.

آناهیتا افشار

نسبت با مهناز افشار

آناهیتا افشار هیچ نسبت فامیلی با مهناز افشار ندارد و فقط تشابه فامیلی دارند.

آناهیتا افشار

عمل زیبایی آناهیتا افشار

او هیچ نوع عمل زیبایی انجام نداده است و اعتقاد دارد که هر کسی باید به صورت طبیعی زیبا باشد و تغییر در اجزای صورت می تواند به زیبایی لطمه وارد کند و ممکن است افرادی که عمل زیبایی کرده اند بعد از مدتی از کار خود پشیمان شوند.

آناهیتا افشار

آثار آناهیتا افشار

معرفی فیلم و سریال های آناهیتا افشار

فیلم ها

 • ایستگاه اتمسفر (۱۳۹۵)
 • یک کیلو و بیست و یک گرم (۱۳۹۵)
 • ویلایی‌ها (۱۳۹۵)
 • پل خواب (۱۳۹۴)
 • برف (۱۳۹۲)
 • همسایه (۱۳۹۲)
 • یک، دو، سه،… پنج (۱۳۹۱)
 • برف روی کاج‌ها (۱۳۹۰)
 • پنهان (۱۳۸۹)
 • طاووس‌های بی پر (۱۳۸۷)
 • زندگی با چشمان بسته (۱۳۸۷)

سریال های آناهیتا افشار

 • سایه‌بان (۱۳۹۶)
 • مدینه (۱۳۹۳)
 • نگین (۱۳۹۰)
 • زیر هشت (۱۳۸۹)
 • خسته دلان (۱۳۸۸)
 • رستگاران (۱۳۸۸)
 • سه در چهار (۱۳۸۷)
 • ترش و شیرین (۱۳۸۶)
 • متهم گریخت (۱۳۸۴)
 • خانه به دوش (۱۳۸۳)

آناهیتا افشار

همچنین بخوانید : بیوگرافی آناهیتا درگاهی


پرتال تفریحی خبر سیتی


فیلم واقعی کاشت دندان و همه چیز درباره ایمپلنت

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

نگران  از دست دادن دندان های آسیب دیده خود نباشید.امروزه با پیشرفت علم در زمینه دندان پزشکی راهکارهای  مختلفی برای درمان این دندان ها اختراع شده است که یکی از این راهکارها ایمپلنت است  که امروزه توسط پزشکان توصیه می شود و بهترین درمان برای دندان های از دست رفته است.

فیلم واقعی کاشت دندان و همه چیز درباره ایمپلنت

لطفا برای دیدن فیلم توسط دکتر بزرگ روی لینک ایمپلنت  کلیک نمایید.

 

دندان ها  به طور کلی از دو قسمت ریشه و تاج که روی ریشه قرار می گیرد تشکیل می شوند.ایمپلنت از جنس تیتانیوم که فلزی خنثی است و با بدن سازگاری دارد ساخته می شود و به همین دلیل  به عنوان غیر خودی توسط بدن شناسایی نمی شود.

این فلز در ابتدا در پای افرادی که استخوان پای آن ها آسیب دیده بود استفاده می شد و در سال ۱۹۵۲ نظریه کاربرد آن در استخوان فک توسط  دانشمندی به نام اینگوار برنمارک ارائه شد و آن را ایمپلنت نامید  و نخستین ایمپلنت ها در سال ۱۹۶۵ ساخته شد.

محدودیت سنی در این روش درمان وجود ندارد و هر فردی  به سن رشد رسیده باشد و بتواند بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کند می توانمد از این روش درمان برای درمان دندان های از دست رفته خود استفاده کند.برای مثال افرادی که در کودکی  و پس از رویش دندان های دایمی یک یا چند دندان خود را بر اثر حادثه ای از دست داده اند پس از ۱۶ سالگی می توانند برای جایگزین  دندان های مراجعه کنند و یا کسانی که با بالاتر رفتن سن دندان هایشان پوسیده شده و از دست رفته می توانند از ایمپلنت دندان برای جایگزاری دندان های از دست رفته خود استفاده کنند.و یا هر فردی در هر سنی می تواند از این روش درمان استفاده کند.

اگر فردی به عفونت دندان یا فک مبتلا باشد نباید از ایمپلنت استفاده کند و در ابتدا قبل از کاشت ایمپلنت باید عفونت را برطرف کند و پس از درمان عفونت اقدام به کاشت ایمپلنت کند زیرا اگر دندان عفونت داشته باشد و اقدام به کاشت ایمپلنت شود علاوه بر این که مشکل حل نمی شود.مشکلات و دردسر های جدیدی ممکن است به وجود آید .و اگر با وجود عفونت ایمپلنت جایگزاری شود ایمپلنت پس زده می شود و تمام زحمت ها و هزینه های هدر خواهد رفت.

افرادی که مبتلا به بیماری هستند محدودیت هایی برای کاشت ایمپلنت دارند و باید با احتیاط عمل گذاشتن ایمپلنت انجام شود.و در ابتدا قبل از کاشت ایمپلنت میزان قند خون یا دیابت باید توسط پزشک بررسی شود و در صورتی که دیابت قابل کنترل باشد جایگزاری ایمپلنت می تواند توسط پزشک انجام شود.و همچنین بیماران سیگاری و کسانی که دخانیات مصرف می کنند باید با پزشک خوود مشورت کنند و برای کاشت ایمپلنت باید برای مدتی از مصرف دخانیات خودداری کنند.زیرتا نیکوتین موجود در سیگار مانع از ارتباط بین ایمپلنت و استخوان فک می شود و روکشی که روی پایه ایمپلنت قرار داده می شود پس زده می شود.

فیلم واقعی کاشت دندان و همه چیز درباره ایمپلنت

همچنین مواردی که برای جراحی های دیگر دهان و دندان مثل کشیدن دندان و … انجام می شود باید برای  جراحی ایمپلنت نیز مورد توجه قرار گیرد و رعایت شود.برای مثال  مصرف  داروهایی مثل آسپرین از یک هفته قبل از جراحی باید قطع شود.

برای مواقبت از ایمپلنت باید مانند دندان های طبیعی از آن ها مراقبت شود و بهتر است برای نگهداری ایمپلنت به بهترین نحو روزی سه بار مسواک و روزی یک بار نخ دندان زده شود .و همچنین استفاده از دهانشویه توسط پزشکان توصیه می شود و همچنین استفاده از آب نمک نیز روش خوبی برای نظافت دندان ها است.باید توجه کنید که رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان ممکن است موجب بروز مشکلاتی شود که ایجاد عفونت موضعی یکی از این مشکلات احتمالی است.بنابراین بهداشت دهان و دندان را فراموش نکنید.

قیمت ایمپلنت دندان

از دیگر مواردی که بر هزینه نهایی ایمپلنت موثر است تعداد ایمپلنت کاشته شده است  و با توجه به موقعیت کاشت دندان و دندان های مجاور و با توجه به نظر دندانپزشک می توان از دو ایمپلنت به جای سه ایمپلنت استفاده کرد.
و نحوه کاشت ایمپلنت نیز متفاوت است و هزینه متفاوتی دارد.و روش کاشت فوری و روش کاشت در چند مرحله و … از جمله روش هایی است که هر کدام هزینه متفاوتی دارد.علاوه بر تعداد و نحوه کاشت ایمپلنت جنس و کیفیت روکش های دندانی  که برای ایمپلنت ساخته می شوند متفاوت و در نتیجه قیمت آن ها نیز متفاوت است.

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان به دلیل متریال گران قیمتی که در این روش استفاده می شود نسبت به دیگر روش های دندان پزشکی بیشتر است.ایمپلنت دندان نمی تواند توسط یک دندان پزشک معمولی انجام شود و نیاز به تخصص بالا دارد و این امر نیز در هزینه نهایی ایمپلنت موثر است.

ممکن است روش های دیگری با هزینه کمتر برای ترمیم دندان وجود داشته باشد اما هیچ یک از روش ها نمی تواند کیفیت و عمر ایمپلنت را داشته باشد و ایمپلنت به خوبی جایگزین دندان از دست رفته می شود و مانند دندان طبیعی است و کیفیت و عمر بالاتری دارد.

برای افرادی  که به دنبال برند خوب هستند و برند خوب اهمیت زیادی برای آن ها دارد پیشنهاد می شود که از ایمپلنت سوئیسی استفاده شود.

موارد تجویز و عدم تجویز ایمپلنت

فیلم واقعی کاشت دندان و همه چیز درباره ایمپلنت

موارد تجیز:

در نتایج  ایمپلنت بسیاری از ویژگی های بیمار موثر است.ویژگی هایی مانند سن افراد و سابقه تابش اشعه و … تاثیر زیادی در نتایج ایمپلنت خواهد داشت.و همچنین سابقه مصرف سیگار و دخانیات درنتیجه اتصال ایمپلنت به استخوان فک بسیار موثر است و تاثیر منفی دارد.و دیگر ویژگی های بیماران  مثل آلرژی به تیتانیوم که امروزه مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.که البته  هیچ گونه آلرژی نسبت به تیتانیوم که ایمپلنت از آن ساخته می شود دیده نشده و  آلرژی  ممکن است به دلیل واکنش به آلومینیوم و یا وانادیوم باشد.افزایش سن موجب نتیجه گیری ضعیف تر ایمپلنت نمی شود و همچنین جایگزاری ایمپلنت در سنین پایین تر و قبل از اتمام سن رشد توصیه نمی شود به این دلیل که ایمپلنت در جای خود باقی می ماند و اما فک رشد می کند و به همین دلیل توصیه می شود عمل ایمپلنت پس ازتکمیل رشد جسمانی انجام شود.

در برخی موارد می توان برای کودکان  ایمپلنت انجام شود  که البته  در ترکیب با درمان اوردنچر و فقط در فک پایین انجام می شود.و در کودکان ۲ یا ۳ ساله نیز برای اتصال وسایل کمک شنوایی  از ایمپلنت استفاده می شود و همچنین برای درمان اختلالات مادرزادی جمجمه ای  صورتی از ایمپلنت به صورت کلینیکی در کودکان استفاده می شود.که این درمان ها در کودکان بخاطر جلوگیری از ناتوانی های اجتماعی ناشی از نقص شنوایی شدید و جلوگیری از بد شکلی های صورتی انجام می شود و در مواردی که با دیگر روش ها قابل درمان نیست از ایمپلنت استفاده می شود.

بیمارانی که دیابت دارند تحت نظر پزشک و با کنترل دیابت می توانند ایمپلنت انجام دهند .و بیمارانی که سلامت دهان و دندان و بهداشت مناسب  دارند می توانند از ایمپلنت استفاده کنند.و همچنین در بیمارانی که عرض و ارتفاع استخوانی خوبی دارند و بیمارانی که از زمان کشیدن دندان هایشان مدت زمان زیادی نگذشته باشد می توان از ایمپلنت استفاده کرد.

موارد عدم تجویز:

برای بیمارانی که قبلا تحت پرتودرمانی قرار گرفته اند ایمپلنت تجویز نمی شود.و حتما درمان ایمپلنت برای بیمارانی که در معرض پرتو اشعه بوده اند باید در مرکز خصوصی که تجربه کافی در مورد این بیماران دارند انجام شود و توصیه می شود پس از یک سال جایگذاری ایمپلنت انجام شود که البته در مراکز خصوصی  با روش های سریع تری انجام شده و با موفقیت همراه بوده .میزان موفقیت در بیمارانی که  تحت پرتو درمانی قرار گرفته اند  ۱۰ درصد کمتر از افراد دیگر است.

در بیمارانی که به پرتو درمانی نیاز پیدا می کنند و  ایمپلنت انجام داده اند واتصال بین استخوان فک و ایمپلنت که به آن استئواینتگریشن گفته می شود اتفاق افتاده  نیازی به خارج کردن ایمپلنت نیست.و ایمپلنت هایی که استئواینتگریت شده اند تحت تابش اشعه ثابت می مانند اما ایمپلنت هایی که  دقیقا قبل از تابش اشعه  قرار داده شده و اتصال بین  استخوان فک و ایمپلنت در آن ها صورت نگرفته  درصد شکست بالایی دارند.

مصرف سیگار و دخانیات  موجب کاهش ظرفیت حمل اکسیژن توسط  هموگلوبین می شود و این امر موجب می شود که تغزیه  بافت های نرم و استخوانی اطراف ایمپلنت به خوبی صورت نگیرد و موفقیت ایمپلنت را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

بیمارانی که دیابت کنترل نشده دارند به علت بالا بودن خطر ابتلا به عفونت و احتمال شکست ایمپلنت این روش درمان برای آن ها تجویز نمی شود.

افرادی که دچار حمله قلبی شده اند در کمتر از ۶ ماه تا ۱ سال نمی توانند عمل ایمپلنت انجام دهند و پس از مدت ۶ ماه تا ۱ سال در صورتی که پزشک تشخیص دهد می توانند برای جراحی ایمپلنت اقدام کنند.

افرادی که بهداشت دهانی خوبی ندارند و نمی توانند مراقبت های لازم را انجام دهند و همچنین بیمارانی که جراحی لثه  ناموفق داشته اند جراحی ایمپلنت برای آن ها مناسب نیست.

از دیگر فاکتورهای مهم که برای جایگزاری ایمپلنت باید بررسی شود میزان چسبندگی لثه است.و بیمارانی که لثه چسبنده خوبی ندارند قبل از درمان ایمپلنت باید جراحی لثه انجام دهند. پایان رپورتاژ آگهی/

منبع: ایمپلنت  


پرتال تفریحی خبر سیتی