Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

تعبیر خواب برف | معنی مشاهده برف در خواب چیست و آیا خوب است؟

۹ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

مشاهده برف در خواب احساست ابراز نشده و عواطف سرد و منجمد بیننده را در خواب بیانر می کند. شاید دیدن برف در خواب نشانه حس تنهایی و غفلت شما باشد. اگر در خواب خود ببینید که برف در حال آب شدن است به این معنی است که بر ترس خود غلبه کرده اید و احساست سرکوب شده خود را آزاد کرده اید.

البته دیدن برف در خواب می تواند تصویری پاکی و زیبایی هم باشد.

(کتاب فرهنگ تفسیر رویا نوشته تونی کریسپ)

تعبیر خواب برف

وضعیت آب و هوایی که شما در خواب و رویا مشاهده می کنید، استعاره ای از وضعیت فکری شما است. هوای سرد و برفی می تواند اشاره به ذهنی سرد و یا غمگین داشته باشد. ذهنی که حقایق زیادی را درک نکرده و ممکن است از او پنهان مانده باشد. هوای برفی می تواند به وضعیتی اشاره داشته باشد که دیگر توانایی رسیدن به مدارک و شواهد بیشتری ندارد و حس می کنید که خیلی از پرسش های ذهنی شما بی پاسخ مانده است.

این پرسش های بی پاسخ ممکن است در وجود شما حس نا امیدی ایجاد کند. ممکن است حس کنید که باید دوره ای طولانی را باید صبر کنید و از تلاش دست بکشید. با دیدن این رویا از خودتان باید بپرسید که چه سوال هایی بی پاسخ مانده اند که هم اکنون و در زندگی بیداری، از پیدا کردن پایخ مناسب برای آنها، دچار نا امیدی شده اید؟

سمبل برف پیامی از جانب ناخودآگاه ذهن شما است مبنی بر این که از پیدا کردن پاسخ سوال های خود نا امید نباید شوید. فاضی بوجود آمده می تواند به دلیل دست کشیدن از تلاش به وجود آمده باشد. ممکن است روش های زیادی برای رسیدن به مدارک و منابع مناسب وجود داشته باشد که در حال حاضر از آنها بی اطلاع باشید. این رویا از شما می خواهد تا از غرایز پنهان خود برای دوام آوردن و حرکت دوباره و رسیدن به هدف هایتان استفاده کنید.

این خواب از شما می‌خواهد تا جسارت بیشتری به خرج داده و رسیدن به جواب پرسش‌های به وجود آمده را حق خود بدانید و به راحتی تسلیم نشوید. شما می‌توانید با استفاده از نیرو‌های درونی خود، در برابر شرایط موجود مقاومت کرده و به پیش بروید. ممکن است در این زمان احساس کنید که شرایط و دنیا به ضرر شماست و در حال متوقف کردن شما می‌باشند. به طور مثال فردی که احساس می‌کند در محیط شغلی، قربانی انسان‌های خودخواه و دروغ گو شده است و نمی‌تواند حقوق خود را به راحتی مطالبه کند. این رویا از شما می‌خواهد تا در مقابل این اشخاص سکوت نکرده و آن‌ها را به چالش بکشید. این حق شماست که درباره‌ی حقوق طبیعی خود با دیگران صحبت کنید و به این معنا نیست که به آن‌ها آسیبی برسانید. ممکن است دیگران متوجه سکوت شما نشده و در حال حاضر به آن بی توجه باشند. پس شاید زمان آن باشد که صحبت کنید.

هوای برفی می‌تواند به ذهنی ناامید اشاره داشته باشد. ذهنی که احساس می‌کند جست و جو درباره‌ی حقیقت زندگی، بی فایده شده است و دیگر قدرت و منابع لازم را در اختیار ندارد. این رویا به شما می‌گوید که تنها ممکن است برای مدتی دچار خستگی فکری شده باشید. ناراحتی درونی خود را شناخته و پرسش‌هایی که در طول روز به ذهنتان خطور می‌کند را سرکوب نکنید. اجازه دهید با این پرسش‌ها هدایت شده و به سمت منابع جدید بروید. انعطاف پذیری در این زمان می‌تواند شما را به مسیر‌های با ارزش‌تری هدایت کند.

تعبیر خواب مار از دیدگاه غربی ها

دیگر معبرین غربی گویند:

 • دیدن برف در خواب بیانگر شروعی تازه و یا پاکسازی بخشی از زندگی شماست. در واقع برف نشان دهنده احساس جدیدی از امنیت، شانس دوباره و یا تجربه چیزی که در حال پایان یافتن است. هم چنین برف می‌تواند سمبل صلح معنوی و آرامش باشد.
 • از جنبه منفی برف بازتاب تجربه پاکسازی شدید و سرد است. شروعی جدید همراه با احساسی ناخوشایند، بدین صورت که دارید تنبیه می‌شوید (انزوای عاطفی) احساس سرما می‌تواند نمادی از حس یک شانه سرد، یک شکست، جدایی و … باشد. بارش برف نمایانگر موانعی است که در حال انحلال است.
 • تعبیر خواب بازی کردن در برف نشان‌دهنده لذت و تفریح پس از یک تجربه مشکل‌ساز است. همچنین این رویا نشانه این است که شما از یک فرصت استفاده می‌کنید.

کارل کوستاو یونگ: 

 • دیدن برف در خوابتان بیانگر موانع، احساسات ابراز نشده و احساسات سرد و منجمد است. شما نیاز دارید که این احساسات و موانع را آزاد کرده و ابراز کنید. تعبیر دیگر این است که برف به این معنی است که شما حس بی تفاوتی، تنهایی و غفلت می کنید. اگر برف آب می شود، بیانگر این است که شما احساساتی که سرکوب کرده اید را تایید کرده و آزاد می کنید. شما بر ترس ها و موانع خود غلبه می کنید. اگر شما در برف رانندگی می کنید، پس به این معنی است که نیاز دارید احتیاط بیشتری در مورد اینکه چگونه به سمت اهدافتان پیش می روید داشته باشید.
 • خواب دیدن اینکه شما چیزی در برف پیدا می کنید بیانگر این است که ظرفیت، توانایی و استعداد های بکرتان را کشف می کنید و دسترسی میابید. شما استعداد و توانایی نهفته درون خودتان را کشف می کنید. ممکن است به این اشاره داشته باشد که نیاز به بخشش وجود دارد.
 • دیدن دانه برف در خوابتان بیانگر خلوص و کمال است. بیانگر فردیت و یگانگی شماست.

ابراهیم کرمانی گوید: برف به خواب دیدن در سردسیر، دلیل بر خیر و نیکی کند و در گرمسیر، دلیل بر غم و اندوه و قحط است. اگر بیند برف به وقت خود می‌خورد، بهتر از آن است که بی وقت بود.

یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن برف عذاب و فتنه بود.

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن برف در خواب، نشانه آن است که در آینده مصیبت یا بدبختی برایتان روی نخواهد داد.

محمد بن سیرین گوید: برف به خواب دیدن، غم و اندوه و عذاب است، مگر اندکی دیده بود. اگر در زمستان برف بیند، یا به جایگاهی که پیوسته در انجا برف است، دلیل که اهل آن موضع را غم و اندوه رسد.

لوک اویتنهاو می‌گوید:

 • بارش برف: سستی زود گذر
 • برف در کوهستان: قبل از رسیدن به اهدافتان باید مشکلات زیادی را فائق شوید

تعبیر خواب روزهای برفی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: برف در خواب غم و اندوه است. روزهایی که برف می‌بارد هوا گرفته ابر و مه غلیظ آسمان را پوشانده آمد و رفت و معاشرت کم می‌شود و بیشتر مردم اگر سر کار نباشند وقت خود را در خانه و در کنار آتش می‌گذرانند. در این حالت انسان غمگین می‌شود. همین حالت در خواب هست با این تفاوت که غمگین هست و آنگاه خواب برف می‌بیند زمینه غم در روح و ضمیر او وجود دارد و با این زمینه چون می‌خوابد برف در خواب می‌بیند.

اگر در خواب بارش برف را ببینید، به این معنا است که باید در انتظار اخبار خوش باشید.

 آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید میان طوفان و برف راه می‌روید، نشانه آن است که در اثر شکست و نرسیدن به آرزویی که سال‌ها خواستار آن بودید، نومید و اندوهگین خواهید شد.

کارل کوستاو یونگ: خواب دیدن اینکه شما بارش برف را تماشا می کنید بیانگر شروعی تمیز و چشم اندازی جدید، تازه است. بیانگر صلح و آرامش معنوی است.

تعبیر خواب بارش برف در مکانی نامعلوم

مطیعی تهرانی می‌گوید: عموم معبران برف را غم و اندوه و کسالت تعبیر کرده‌اند و فقط این می‌ماند که برف را چگونه و کجا ببینیم. اگر در خواب ببینید جایی برف می‌بارد که آنجا را نمی‌شناسید ابن سیرین نوشته برای صاحب آن جا و مکان غمی می‌رسد ولی این خواب گویای بیم از غم و اندوهی است که نمی‌دانید عامل آن چیست. اما هست و در روزهای آینده نیز با شما همراه خواهد بود.

تعبیر خواب برف در تابستان

مطیعی تهرانی: اگر ببیند که در تابستان برف جمع می‌کند بیان کننده یک غنیمت است و غنیمت چیزی است که رایگان و بی زحمت به دست شما برسد. این خواب به بیننده می‌گوید که سودی از جایی نصیب او می‌شود که انتظارش را ندارد

تعبیر خواب برف در زمستان

منوچهر مطیعی: اگر در زمستان دیدید که برف پارو می‌کند و برف را دور می‌ریزد کسالت و غم و اندوه را از خود می‌زداید. بیرون بردن برف از خانه نیز دور کردن غم خانوادگی است. از کرمانی نقل است که برف در سردسیر خیر و برکت است و در گرمسیر غم و اندوه.

تعبیر خواب آدم برفی

لوک اویتنهاو: آدم برفی: عشق ریاکارانه؛ احساسات

لیلا برایت: مشاهده‌ی آدم برفی در خواب، بیانگر آن است که برای مدتی روابطی سرد و بی‌تفاوت با دیگران خواهید داشت.

آنلی بیتون می‌گوید: برف خوردن در خواب، نشانه آن است که به ایده آل‌های خود دست نخواهید یافت.

تعبیر خواب آب شدن برف

بیتون: اگر خواب ببینید برف‌ها آب می‌شوند، نشانه آن است که دلهره شما مبدل به شادمانی می‌گردد.

تعبیر خواب برف بازی

آنلی بیتون:

 • اگر دختری خواب ببیند بر برف‌ها سورتمه سواری می‌کند، نشانه آن است که برای پذیرفتن خواستگار خود با مخالفت‌هایی بسیار مواجه می‌شود.
 • اگر خواب ببینید با دیگران برف بازی می‌کنید، علامت آن است که پیرامون موضوع شرم آوری داوری خواهید کرد. اگر قضاوت شما بر پایه درستی استوار نباشد، یقیناً شکست خواهید خورد.

کارل یونگ:

خواب دیدن اینکه در برف بازی می کنید بیانگر این است که نیاز دارید زمانی را برای شادی و آرامش بگذارید. تعبیر دیگر این است که خواب به این معنی است که شما نیاز دارید از فرصت هایی که ایجاد می شود استفاده کنید وگرنه این فرصت ها ناپدید خواهند شد.

تعبیر خواب برف از دیدگاه کتاب سرزمین رویاها

درکتاب سرزمین رویاها آمده است:

 • هوای برفی: دوران بسیار خوش در آینده
 • زمین پوشیده از برف: خوشبختی
 • برف کثیف: ناکامی و کسالت

تعبیر خواب برف به روایت امام صادق

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

دیدن برف به خواب بر شش وجه است.

 1. رزق و روزی
 2. زندگانی
 3. مال بسیار و ارزانی نرخ‌ها
 4. لشگر بسیار
 5. بیماری
 6. غم و اندوه

اگر بیند در تابستان برف جمع می‌کرد، دلیل که مال بسیار و حلال جمع کند.

اگر به زمستان جمع می‌کرد، دلیل که به عیش خوش گذراند و منفعت بسیار یابد.


پرتال تفریحی خبر سیتی


عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

۹ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

عکس پروفایل رحلت پیامبر

پیام های تسلیت رحلت پیامبر حضرت محمد (ص)

در مورد رحلت پیامبر

تاریخ رحلت رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله را شیعیان ۲۸ صفر سال یازدهم هجری و علمای اهل سنت ماه ربیع الاول می دانند و در روز آن اختلاف نظر دارند. چیزی که در منابع تاریخی ثبت شده آن است که آن حضرت مدتی بیمار شدند و پس از آن رحلت نمودند. اما در روایات که از ائمه علیهم السلام نقل شده است بیان گردیده که آن حضرت در اثر خورانده شدن سم به شهادت رسیدند. به نظر می رسد این روایات بیان کننده علت بیماری آن حضرت هستند.

در تاريخ رحلت پيامبر اكرم صلی الله علیه و آله ميان شيعه و اهل سنت، اتفاق نظر نيست. زيرا تاريخ نگاران و سيره نويسان شيعه به پيروى از اهل بيت علیهم السلام، تاريخ رحلت پيامبر صلی الله علیه و آله را روز دوشنبه ۲۸ صفر سال يازدهم هجرى قمرى دانسته اند، وليكن علماى اهل سنت تاريخ آن را در ماه ربيع الاول ذكر كرده اند و در اين كه چه روزى از ربيع الاول بوده است، اختلاف دارند. برخى روز اول، برخى روز دوم و برخى روز دوازدهم و عده اى روز ديگرى از اين ماه را بيان كردند. شیخ عباس قمی می گوید اكثر علماى اهل سنّت آن را در روز دوازدهم ماه ربيع الأوّل گفته‌‌اند.

واقدى از جمله كسانى است كه رحلت آن حضرت را در روز دوشنبه دوازدهم ربيع الاول مى داند.

اس ام اس رحلت پیامبر

رحلت پیامبر اعظم، معراج وصال اوست با حضرت دوست. رحلت جانسوزش را به عاشقان رسالتش تسلیت می گوییم.

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

عکس پروفایل رحلت حضرت محمد (ص)

نه تنها ماتم جان سوز پرچمدار توحید است
که هستى شد سیه پوش امام ممتحن امشب
گهى گریم ز داغ جانگداز حضرت خاتم

گهى نالم چو نى در سوگ فرزندش حسن امشب . . .

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

پیام های تسلیت رحلت پیامبر اسلام

مدینه شد ز داغ مصطفى بیت الحزن امشب
فضاى عالم هستى بود غرق محن امشب
مکن اى آسمان روشن چراغ ماه را کز کین
چراغ لاله شد خاموش در صحن چمن امشب . . .

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

عکس نوشته رحلت پیامبر حضرت محمد (ص)

داغی اگر نبود که گریان نمی شدیم

لطفی اگر نبود مسلمان نمی شدیم
یا ایّها الرّسول بدون دعای تو
از پیروان عترت و قرآن نمی شدیم . . .

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

اس ام اس تسلیت حضرت محمد

ختم رُسُل به سوی جنان می‌کند سفر
جان جهانیان ز جهان می‌کند سفر
ریزید خون ز دیده که در آخر صفر
کز پیکر وجود، روان می‌کند سفر
رحلت نبی رحمت تسلیت باد . . .

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

رحلت پیامبر اسلام

آه و واویلا، که چشمان پیمبر بسته شد
باب وحی و خانۀ زهرای اطهر بسته شد
دست فتنه، باز شد بازوی حیدر بسته شد
هم عزای مصطفی، هم غربت شیرخداست
رحلت رسول اکرم بر شما تسلیت باد

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

نوشته محمد رسول الله

دریای اشک، ملک خداوند سرمد است
بــاور کنیــد روز عــزای محمّد است
وفات حضرت محمد (ص) تسلیت باد

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

تصاویر پروفایل حضرت محمد برای پروفایل

دریغا که روح دعا، رفت در خاک
گرفتند از ما روان دعا را
به سوگ محمّد، بگریید، یاران
که زهرا ببیند، سرشک شما را
رحلت پیامبر (ص) تسلیت

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

عکس نوشته رحلت پیامبر اسلام

جان جهان ز پیکر هستی جدا شده
خاموش، شمع محفل نورالهدی شده
ملک خداست غرق در اندوه و اضطراب
واویلتا عزای رسول خدا شده
وفات حضرت محمد (ص) بر ما تسلیت

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

عکس نوشته و عکس پروفایل حضرت محمد

باور کنید قامت حیدر خمیده است
رنگ از عذار حضرت زهرا پریده است
باور کنید بغض حسن مانده در گلو
خونِ ‌دل حسین به صورت چکیده است
رحلت حضرت محمد (ص) تسلیت باد

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

متن تسلیت حضرت محمد

گفتم که عمر ماه صفر رو به آخر است
دیدم شروع محشر کبرای دیگر است
گردون شده سیاه و فضا پر زدود و آه
تاریک تر ز عرصة تاریک محشر است

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

پیام های تسلیت رحلت حضرت محمد

مهرت به کائنات برابر نمی شود
داغی ز ماتم تو فزونتر نمی شود
از داغ جانگداز تو ای گوهر وجود
سنگ است هر دلی که مکدر نمی شود

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

عکس های پروفایل حضرت محمد

ای امت رسول، قیامت بپا کنید
لبریز، جام دیده ز اشک عزا کنید
در ماتم پیمبر و تنهایی علی
باید برای حضرت زهرا دعا کنید

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

رحلت پیامبر اسلام

فاطمه، آن عصمت ذات خدای ذوالمنن
با امیرالمؤمنین، رخت عزا دارد به تن
رحلت نبی رحمت تسلیت باد

عکس نوشته و عکس پروفایل رحلت پیامبر اکرم(ص) اس ام اس تسلیت

آه و واویلتا محشر کبری شده
روز تنهایی حیدر و زهرا شده
حضرت فاطمه دارد این زمزمه
السلام علیک، یا رسول الله

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

در عزای تو ای چراغ راه
امت اسلام دارد اشک و آه
در غمت از دل ناله‌ها خیزد
دیدۀ هستی اشک غم ریزد

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

رحلت رحمۀ للعالمین آمده
ناله از قلب جبریل امین آمده
از ملایک همه آید این زمزمه
السلام علیک، یا رسول الله

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

بیارید گل بر در بیت زهرا
که هم‌درد باشید، خیرالنسا را
الهی الهی که اهل مدینه
نبینند، تنهایی مرتضا را

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

چشم اهل دل ازگریه خونباراست
حضرت مهدی امشب عزاداراست
خاک غم امروز برفرق عالم شد
سینه شیعه دریای ماتم شد

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

اهل عالم عزای خاتم الانبیاست
همه جا کربلای خاتم الانبیاست
زین بلای عظیم گشته امت یتیم
السلام علیک، یا رسول الله

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

 روز عزای مسلمین است
در ناله جبریل امین است
مدینه شده غرق سوگ و ماتم
بهر مجتبی و نبی اکرم

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

چلچراغ رحمت واژگون شد ای وای
دل آل علی غرق خون شد ای وای
بال و پر روح الامین شکسته
رکن امیرالمؤمنین شکسته

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

با وفات احمد زنده شد جهالت
ز آتش ستم سوخت گلشن عدالت
نخله دین را به تبر شکستند
ثمر بریدند و شجر شکستند

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

آید از مدینه پیک غم با فغان
که رسول اکرم رفته از این جهان
خاطر بَضعه ُالنبی شکسته
گرد یتیمی به رخش نشسته
رحلت نبی رحمت تسلیت باد

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

گرد ملال بر رخ اسلام و مسلمین
اشک عزا به دیده زهرای اطهر است
گفتم چه روی داده که زهرا زند به سر
دیدم که روز، روز عزای پیمبر است

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

چراغ مدینه امشب شده خاموش
صدیقة کبرا گردیده سیه پوش
زهرای مظلومه از دیده گریان است
بهر پدر امشب چون شمع سوزان است

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

مدینه، چه کردی رسول خدا را
گرفتی ز ما خاتم‌الانبیا را
این چرخ گردون
که خاک یتیمی، به سر ریخت ما را

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

سوگ رسول یا که غم بی‌نهایت است
یا نقشۀ شکستن رکن هدایت است
تیغ سقیفه گشته حمایل به دست خصم
او را هوای حمله به بیت ولایت است

•. •. •. •. • پیام تسلیت رحلت پیامبر •. •. •. •. •

ای آسمان بگرد و دل از غصه چاک کن
خود را نهان چو جسم پیمبر به خاک کن
دستی برون ز خاک کن ای ختم انبیا
اشک غم حسین و حسن را تو پاک کن

[امتیاز دهنده: ۰ نفر و میانگین امتیاز: ۰]


پرتال تفریحی خبر سیتی


دانلود آهنگ امو باند میدونستم

۹ آبان ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

دانلود آهنگ امو باند به نام میدونستم

در این پست می توانید آهنگ امو باند میدونستم را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ امو باند میدونستم

Download New Song By Emo Band  Called Midoonestam

خوانندهنام آهنگترانه سرادسته بندی
امو باندمیدونستمآهنگ عاشقانه

 

نوشته دانلود آهنگ امو باند میدونستم اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.


در مورد کارتون لوک خوش شانس و دانلود آهنگ تیتراژ کارتون خاطره انگیز و قدیمی

۹ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

کارتون لوک خوش شانس

کارتون لوک خوش شانس و دانلود آهنگ کارتون دهه شصتی

اگر متولد دهه شصت و هفتاد شمسی باشید حتما مانند من با کارتون لوک خوش شانس خاطره دارید و مرتب کارتون لوک خوش شانس را از شبکه دوم سیما دنبال کرده اید.

لوک خوش شانس Lucky Luke داستان مصور فرانسوی- بلژیکی ساخته موس دو بور است. رنه گوسینیبهترین دوران این کمیک استریپ را نوشت. داستان در غرب وحشی و در مورد یه گاوچران به نام لوک خوش شانس است همان مردی که سریع تر از سایه اش هفت تیر می شکد و در غرب وحشی عدالت را برقرار کرده است.

کارتون لوک خوش شانس

داستان کارتون لوک خوش شانس

داستان این کارتون در مورد یک کابوی خوش شانس است که با اسب و سگش بوشوک به مکان های مختلف سفر می کند و با تکیه به سرعت دست خود در تیراندازی و البته شانس جلوی خیلی از خلاف ها را می گیرد و تبهکاران غرب وحشی را به دام قانون می اندازد.

در هر قسمتی از این کارتون لوک خوش شانس داستان های جدیدی دارد و سعی می کند علیه چند خلافکار مبارزه کند. مهمترین دشمنان لوک خوش شانس، برادران دالتون هستند که به عنوان شخصیت های شناخته شده این کارتون هستند و اغلب هم نمی توانند لوک را شکست دهند و به دام می افتند.

نحوه ساخت کارتون لوک خوش شانس

در سال ۱۹۸۳ کمپانی هانا-باربرا با همکاری موریس، نخستین مجموعه پویانمایی لوک خوش شانس را در ۲۶ قسمت تهیه کرد. بعد از آن در سال ۱۹۹۱ بیست و شش قسمت دیگر هم توسط همین کمپانی ارائه شد که مانند سری اول، تجربه موفقت آمیزی برای هانا باربرا بود.

آخرین سری انیمیشن های تولید شده لوک خوش شانس در سال ۲۰۰۱ در ۵۲ قسمت از ماجراهای او به تصویر در آمد. مجموعه ای که هم به لحاظ کیفی در سطح پایین تری نسبت به مجوعه قبلی بود و هم چندان به داستان های اصلی وفادار نبود و شخصیت های تازه ای در خود داشت.

کارتون لوک خوش شانس

تیتراژ پایانی لوک خوش شانس

در آخر هر قسمت از لوک خوش شانس، نمایی ثابت وجود دارد که در آن لوک، سوار بر جالی و در حالی که بوشوگ هم آنها را دنبال می کند به سمت غروب، آرام و خسته حرمت می کند و به آرامی صدای موسیقی اوج می گیرد و خواننده با صدای خسته شروع به خواندن می کند : من گاوچران تنهایی هستم که از خانه‌ام دور افتاده‌ام…

در نسخه دوبله شده فارسی این نما حذف شده است و خیلی کوتاه تر نشان داده می شود.

در این سمت آهنگ های تیتراژ کارتون دهه شصتی و قدیمی لوک خوش شانس را برای دانلود آماده کرده ایم و امیدواریم که لذت ببرید.

آهنگ با کلام فارسی و زبان اصلی، صدای بوشوگ و برادران چارلی را در یک فایل زیپ برای دانلود قرار داده ایم.

دانلود

همچنین دانلود کنید : دانلود آهنگ کارتون هاچ زنبور عسل

[امتیاز دهنده: ۰ نفر و میانگین امتیاز: ۰]


پرتال تفریحی خبر سیتی


دانلود آهنگ مرتضی پاشایی قلبم رو تکراره

۹ آبان ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

دانلود آهنگ مرتضی پاشایی قلبم رو تکراره

در این پست می توانید آهنگ مرتضی پاشایی قلبم رو تکراره را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

Download New Song By Morteza Pashaei  Called Ghalbam Roo Tekrare

خوانندهنام آهنگترانه سرادسته بندی
مرتضی پاشاییقلبم تو تکرارهآهنگ ویژه

 

نوشته دانلود آهنگ مرتضی پاشایی قلبم رو تکراره اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.


دانلود آهنگ مهدی گورنگی مسافری از هند

۹ آبان ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

دانلود آهنگ مهدی گورنگی مسافری از هند

در این پست می توانید آهنگ مهدی گورنگی مسافری از هند را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ مهدی گورنگی مسافری از هند

Download New Song By Mehdi Goorangi  Called Mosaferi Az Hend

خوانندهنام آهنگترانه سرادسته بندی
مهدی گورنگیمسافری از هندآهنگ عاشقانه

 

نوشته دانلود آهنگ مهدی گورنگی مسافری از هند اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.


دانلود آهنگ همایون شجریان چرا

۹ آبان ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

دانلود آهنگ همایون شجریان چرا

در این پست می توانید دانلود آهنگ همایون شجریان چرا را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ همایون شجریان چرا

Download New Song By Homayoun Shajarian Called Chera

خوانندهنام آهنگموسیقیدسته بندی
همایون شجریانچراسهراب پور ناظریآهنگ غمگین

 

نوشته دانلود آهنگ همایون شجریان چرا اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.


دانلود آهنگ محمدرضا شجریان ساقی نامه

۹ آبان ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان ساقی نامه

در این پست می توانید آهنگ محمدرضا شجریان ساقی نامه را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ محمدرضا شجریان ساقی نامه

Download New Song By Mohammad Reza Shajarian  Called Saghi Nameh

خوانندهنام آهنگترانه سرادسته بندی
محمدرضا شجریانساقی نامهتک اهنگ

 

نوشته دانلود آهنگ محمدرضا شجریان ساقی نامه اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.


نحوه درس گرفتن از اشتباهات گذشته

۹ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به صورت مکرر اشتباهات گذشته را تکرار کرده اید و شکست خورده اید، باید گفت که تکرار اشتباه از خود اشتباه بدتر است و درس گذفتن از اشتباهات گذشته انسان را وارد مسیر موفقیت می کند.

اشتباهات به شما یادآوری می کنند که چیزی اشتباه است و در نتیجه باید برای کنار آمدن با این شرایط خود را آماده کنید.

مهم این است که شما در این شرایط درس بگیرید تا تصمیم ها، انتخابها و عملکردهای خود را در آینده بهبود بخشید.

در این بخش تاپ ناز یک فرآیند ۴ مرحله ای برای شما آورده ایم، که به شما کمک می کند تا از اشتباهاتی که مرتکب شده اید بیاموزید.

در گرفتن از اشتباهات

درس گرفتن از اشتباهات با این کارها

روش هایی برای درس گرفتن از اشتباهاتی که در گذشته انجام داده اید

۱٫ برای درس گرفتن از اشتباهاتتان دیدگاه خود را تغییر دهید:

زمانی که اشتباهی رخ می دهد، خیلی مهم است که شما سریعا آن را به عنوان یک شانس برای قوی تر کردن عزم خود در نظر بگیرید.قطعا اشتباهی رخ داده است و نه تنها باید متوجه شوید که چه اتفاقی رخ داده است، بلکه باید قدر آن را بدانید و موقعیتی که در آن هستید را قبول کنید.

برای ارزیابی اشتباهتان زمان بگذارید و از خودتان بپرسید:

چه کار می خواستم انجام دهم؟

چه چیزی اشتباه پیش رفت؟

خیلی مهم است که موقعیت را با مبالغه کردن در مورد اشتباهتان، بزرگ نشان ندهید. خیلی ساده آن را همانگونه که هست ببینید و از دیدگاه حل مشکل به آن نزدیک شوید در این زمان ، خیلی خوب است که تغییر دیگاهتان از مشکلی که ساخته اید را شروع کنید، تا از فرصت های به وجود آمده بر اثر این حوادثِ غیرمنتظره استفاده کنید.

از خودتان بپرسید:

این اشتباه چگونه مفید است؟

من ممنون چه چیزی هستم؟

چه فرصتی در اینجا وجود دارد؟

چگونگی درس گرفتن از اشتباهات زندگی و تکرار نکردن آن ها

در گرفتن از اشتباهات

تغییر دیدگاه برای درس گرفتن از اشتباهات

۲٫ مشکل کار را پیدا کنید تا از اشتباهاتتان درس بگیرید:

تنها راه کنار آمدن با اشتباهات این است که به فهم کامل از اشتباهی که رخ داده است و اینکه چگونه این اشتباه همه چیز را تغییر داده است، برسید. از خود بپرسید:

کجا اشتباه رفتم؟

چه چیزی می توانم از این اشتباه یاد بگیرم؟

چه اتفاقاتی منجر به این اشتباه شدند؟

چگونه می توان از وقوع این اشتباهات جلوگیری کرد؟

این اشتباه به چه نحوی من را تغییر داده است؟

چگونه این اشتباه طرز فکر من را شکل داده است؟

در گرفتن از اشتباهات

از اشتباهات گذشته تان عبرت بگیرید

۳٫ برای درس گرفتن از اشتباهات یک برنامه عملی بنویسید:

حالا که فهم کاملی از اتفاقی که افتاده است دارید،زمان آن رسیده است که یک نقشه عملی طراحی کنید، تا مشخص کند که بعد از این اشتباه ، در آینده چگونه کارها را به طور متفاوت انجام می دهید. از خود بپرسید:

چه کارهایی را باید به صورت دیگری انجام دهم؟

دیگران چگونه به این دست می یابند؟

چطور باید شروع کنم؟

چگونه باید از این اشتباه در آینده اجتناب کنم؟

زمان گذاشتن برای تفکر بر روی پاسخ این سوالها کمک خواهد کرد، به دانش ارزشمندی برسید که در طول پیشرفت های شما در مسیر رسیدن به اهدافتان ، حتما مورد نیاز است.

در گرفتن از اشتباهات

درس گرفتن از اشتباهات و روشی برای تکرار نکردن اشتباهات

راه هایی برای درس گرفتن از اشتباهات گذشته زندگی

۴٫ مهارت ها و ابتکارها را بشناسید:

مرحله آخر این است که هر مهارت و ابتکاری که برای حرکت به جلو به آن نیاز خواهید داشت و می تواند به شما از ارتکاب اشتباه مشابه در آینده کمک کند را ، در نظر بگیرید ، از خود بپرسید:

 • چه مهارتی نیاز است که در صورتی که دوباره در حال انجام اشتباه مشابه بودم، متوجه شوم؟
 • چه ابتکاری به من کمک خواهد کرد تا اشتباهات مشابه در آینده را مدیریت کنم؟

برای اشتباهات آینده آماده باشید ، حالا که فهمیده اید که اشتباهات ناگزیر و اجتناب ناپذیر هستند، فرصت خوبی است که در مورد آینده از پیشتر فکر کنید و برای اشتباهات، از قبل آماده باشید. شما نمی توانید از همه اشتباهات اجتناب کنید، اگرچه زمانی که در نهایت مرتکب آن می شوید، می توانید اثرات آنها را کاهش دهید و با روش موثرتری با آنها برخورد کنید. آماده بودن کلید کار است.

چند ایده که می تواند برای درس گرفتن از اشتباهات کار و زندگی به شما کمک کند

در گرفتن از اشتباهات

چه کنم که دیگر اشتباهاتم را تکرار نکنم ؟

از راه حل های تفکر گرا استفاده کنید:

راه حل تفکر گرا به این معناست که شما به طور مداوم در مورد چند مرحله در مقابلتان فکر می کنید، احتیاط می کنید و اتفاقات متفاوت که ممکن است در مسیر رسیدن شما به هدفتان ، به وجود بیایند را در نظر می گیرید. به طور همزمان، با نظر به گذشته ، در مورد اشتباهات و تجربیات گذشته فکر می کنید. حتما از درس های گذشته برای کمک به موقعیت کنونی ، استفاده کنید.

برای درس گرفتن از اشتباهات خطر کنید:

وقتی که اشتباهی می کنید ، آغوش خود را برای فرصت یادگیری چیزهای جدید که می توانند باعث پیشرفت شما در مسیر رسیدن به هدفتان شوند، باز می کنید.اگرچه، برای ارتکاب اشتباهات زیاد و بیشترین میزان یادگیری باید خطر کنید و حتی تصمیمات بدی بگیرید.

بدون خطر کردن، احتمالا اشتباه نخواهید کرد؛ ولی رشد نیز نخواهید کرد و این رشد است که به آن احتیاج خواهید داشت تا درس هایی که برای رسیدن به هدفتان به آن نیاز دارید را بیاموزید بله، قطعا بعضی از خطرها نتیجه تصمیمات بد خواهند بود با این حال ، خیلی از تصمیمات بد منجر به تجربه می شوند و تنها از طریق تصمیمات بد است که ما به این فهم می رسیم که چه چیزی کارآمد است یا خیر، که در نهایت منجر به تصمیم گیری های خوب می شود.

برای درس گرفتن از اشتباهات گذشته ام چه کنم؟؟

در گرفتن از اشتباهات

درس گرفتن از اشتباهات و ادامه زندگی رو به جلو

حرکت سریع به جلو ،علیرغم شکست ها:

اشتباه کردن به این معنی است که شما مسیر خوبی بین موفقیت و شکست را طی می کنید. با این حال، اغلب افرادی که بیشترین شکست ها را داشته اند، در نهایت با بهترین موفقیت ها ، پاداش داده می شوند این افراد تحمل شکست را داشته اند ؛

تحمل حرکت به جلو با وجود شکست ها با ارتکاب بیشترین اشتباهات، تا بتوانند از آن ها درس بگیرند و بر طبق آن عمل کنند. بعد از همه ی اینها ، فردی که قانون بازی را یاد بگیرد ، بیشترین شانس را برای برنده شدن دارد.

در گرفتن از اشتباهات

درس گرفتن از اشتباهات و امید داشتن به آینده

ذهنیت باز داشته باشید:

زمانی که اشتباهی رخ می دهد، خیلی مهم است که روشنفکر و انعطاف پذیر باشید ، ذهن باز ،شما را در مقابل فرصتهایی قرار می دهد که قبلا از آن آگاه نبودید.

خوش بین باشید:

وقتی که می خواهید بعد از اشتباه تمرکز کنید و مشتاق بمانید، خوش بینی یک نیاز قطعی است ؛ اگرچه ، همراه با خوش بینی به جسارت نیز نیاز دارید ،تا در چیزی نامشخص قدم بگذارید. شما باید کنجکاو باشید تا سوالات درستی بپرسید که بتوانند شما را به جوابی که می خواهید برسانند.

همچنین باید عزم و تصمیم راسخ داشته باشید ،تا با انواع مشکلات که ممکن است بر اثر اشتباه شما به وجود بیایند، مبارزه کنید. همچنین باید کمی شوخ باشید ، تا وقتی که همه از اطرافتان ناپدید شده اند و به نظر نمی رسد بتوانید پاسخ مشکلاتتان را پیدا کنید، بتوانید از پس از زمان و موقعیت سخت بر بیاید.

در گرفتن از اشتباهات

راه هایی برای درس گرفتن از اشتباهات

برنامه عملی طراحی کنید:

برای اینکه بتوانید با مشکلات آینده ، بهتر کنار بیایید، حتما باید یک برنامه عملی طراحی کنید ،تا توانایی حل مسائل خود را بهبود ببخشید و واقع بینانه تر فکر کنید و همچنین خیلی مهم است که همواره کتابهایی بخوانید که به شما کمک کنند تا بتوانید مشکلات را حل کنید و فکر خلاق تری داشته باشید.

در گرفتن از اشتباهات

درس گرفتن از اشتباهات و برنامه ریزی برای آینده


پرتال تفریحی خبر سیتی


طرز تهیه خورش قیمه عربی

۹ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين وب سایت خبر سیتی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید .

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد.

آموزش طرز تهیه کامل خورش قیمه عربی خوشمزه

خوزش قیمه عربی غذایی با ظاهر ساده است که دارای طعم بسیار خوبی است. حتما این خورش را یک بار امتحان کنید تا عاشق طعمش شوید.

مواد لازم خورش قیمه عربی

خورش قیمه عربی

طرز تهیه خورش قیمه عربی

نخودها را از شب قبل خیس دهید و تا روز بعد چند بار آب آن را تعویض کنید ؛ ۱ پیاز را خرد کنید و در مقداری روغن تفت دهید تا نرم شود سپس گوشت گوسفند خرد شده ، نخودهای خیس خورده و کمی زردچوبه اضافه کنید.چند دقیقه تقت دهید تا رنگ گوشت تغییر کند سپس ۸ لیوان آب به مواد اضافه کنید و قابلمه را روی حرارت ملایم قرار دهید ، در قابلمه را ببندید و بگذارید تا نخود و گوشت به آرامی بپزند.
پس از اینکه گوشت و نخود پختند آب را از مواد جدا کنید سپس مخلوط گوشت و نخود را با گوشتکوب بکوبید تا نرم و یکدست شوند.۱ پیاز باقی مانده را خرد کنید و با مقداری روغن تفت دهید تا نرم شود سپس رب گوجه فرنگی ، نمک و فلفل را به پیاز سرخ شده اضافه کنید و تفت دهید تا رب خوشرنگ شود.

در این مرحله گوشت کوبیده شده ، آب گوشت ، زعفران دم کرده و پودر دارچین را به مخلوط رب و پیاز اضافه کنید و مخلوط کنید تا خورش به جوش بیاید.پس از به جوش آمدن حرارت را ملایم کنید و چند دقیقه اجازه دهید طعم مواد به خورد هم برود سپس خورش قیمه نجفی را در ظرف بکشید ، کره را روی خورش بریزید و با برنج سرو کنید.

همچنین بخوانید : مشاهده دستور تهیه غذاهای عربی

خورش قیمه عربی

نکات تکمیلی در مورد خورش قیمه عربی

خورش قیمه عربی جزو غذای ملل – عربی میباشد
زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا ۱۵ دقیقه 
و زمان پخت و انتظار آن در حدود ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه میباشد .
خورش قیمه عربی را می توانید در وعده نهار – شام – سرو کنید .
همچنین میتوان در ماه رمضان به عنوان سحری – افطار – میل کرد .
توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای ۶ نفر مناسب میباشد .

 

[امتیاز دهنده: ۱۱ نفر و میانگین امتیاز: ۲٫۲]


پرتال تفریحی خبر سیتی